Feyenoord in Champions League hard onderuit tegen Leverkusen
ROTTERDAM (ANP) - In navolging van PSV is ook Feyenoord slecht begonnen aan de Champions League. De Rotterdammers gingen in eigen stadion hard onderuit tegen de Duitse kampioen Bayer Leverkusen: 0-4. De eindstand was bij rust al bereikt.
Na balverlies van Ramiz Zerrouki op het middenveld opende Florian Wirtz in de vijfde minuut de score (0-1). Jeremie Frimpong stond na een half uur met een goede voorzet aan de basis van de tweede treffer, van Álex Grimaldo.
Bij een snel uitgevoerde counter stelde Frimpong in de 36e minuut ook Wirtz, die aan de aandacht was ontsnapt van enkele Feyenoorders, in staat te scoren. Doelman Timon Wellenreuther blunderde kort voor rust bij een kopbal van Leverkusen en werkte de bal in eigen doel (0-4).
Leverkusen deed het met die ruime voorsprong in de tweede helft wat rustiger aan. Het overwicht van Feyenoord leverde wel wat kansen, maar geen doelpunt op.
Meer uit Voetbal
BOLOGNA (ANP) - Napoli heeft verzuimd de koppositie te verstevigen in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte verloor met 2-0 bij Bologna, waar Thijs Dallinga het eerste doelpunt maakte.
25 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich met de vijfde overwinning van het seizoen in de subtop van de Eredivisie genesteld. Het elftal van trainer Dick Schreuder won in Nijmegen met 2-0 van FC Groningen. De doelpunten van NEC werden door de Japanners Kodai Sano en Kento Shiogai gemaakt. NEC steeg naar de zevende plaats, FC Groningen staat zesde met 1 punt meer.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP/DPA) - Trainer Paul Simonis is al na vier maanden ontslagen bij VfL Wolfsburg. Dat melden doorgaans betrouwbare media zoals Sky. De voormalige trainer van Go Ahead Eagles wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte start van het seizoen, waarin Wolfsburg uit tien duels 8 punten haalde.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht versloeg Ajax (2-1) door twee goed uitgevoerde standaardsituaties. Matisse Didden en Sébastien Haller troffen doel na een goed genomen hoekschop en vrije trap van Souffian El Karouani, de linksback in vorm bij de club uit de Domstad.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen AZ opnieuw met Guus Til in de spits. De aanvallende middenvelder krijgt de voorkeur boven Ricardo Pepi, die in Alkmaar op de reservebank zit. Datzelfde geldt voor Myron Boadu.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Fred Grim weet niet hoe lang hij interim-trainer van Ajax blijft. "De vraag is gesteld of ik deze wedstrijd voor de club wilde coachen", zei hij na een nederlaag bij FC Utrecht (2-1). "Natuurlijk wilde ik dat, maar over de toekomst is nog niet gesproken."
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Wout Weghorst snapt niet waarom zijn doelpunt in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht werd afgekeurd. "Scheidsrechter Danny Makkelie had besloten weinig te fluiten", zei de spits na een nederlaag van 2-1 in De Galgenwaard. "Hij liet het spel doorgaan en beoordeelde duels van Youri Regeer en Lucas Rosa aanvankelijk niet als overtredingen. Hij wees zelfs naar de bal, dat hebben jullie toch wel gezien? Op advies van de videoscheidsrechter besliste hij anders en een minuut later maakte FC Utrecht 1-0. Dat is wel bepalend toch?"
2 uur geleden