Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord in centrum Rotterdam gehuldigd voor winst KNVB-beker

Feyenoord in centrum Rotterdam gehuldigd voor winst KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Op de Binnenrotte in Rotterdam zijn de selectie en staf van Feyenoord door duizenden supporters gehuldigd voor het winnen van de KNVB-beker. Kort na 12.00 uur toonde aanvoerder Gernot Trauner de zilveren 'dennenappel' aan het publiek. Dat reageerde met toejuichingen en het afsteken van vuurwerk.

Het plein bij de Markthal was dit jaar voor het eerst de locatie voor een huldiging van de club. Er waren beduidend minder mensen aanwezig dan de naar schatting 150.000 mensen vorig jaar bij de huldiging voor het landskampioenschap op de Coolsingel. Dat is traditioneel de plaats waar Feyenoord gehuldigd wordt na het behalen van een trofee.

Een voor een werden de spelers door trainer Arne Slot naar voren gehaald om even met de beker te zwaaien en met het publiek een liedje te zingen. De Rotterdamse zanger Lee Towers was er zoals gebruikelijk met de vertolking van You'll Never Walk Alone.

Feyenoord won zondag voor de 14e keer in de historie de KNVB-beker door een 1-0 zege op NEC. Veel tijd voor een feest is er niet voor de spelers. Komende donderdag speelt Feyenoord in de competitie een uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

5 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

7 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

7 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

8 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

9 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

9 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

11 uur geleden