Feyenoord in centrum Rotterdam gehuldigd voor winst KNVB-beker
ROTTERDAM (ANP) - Op de Binnenrotte in Rotterdam zijn de selectie en staf van Feyenoord door duizenden supporters gehuldigd voor het winnen van de KNVB-beker. Kort na 12.00 uur toonde aanvoerder Gernot Trauner de zilveren 'dennenappel' aan het publiek. Dat reageerde met toejuichingen en het afsteken van vuurwerk.
Het plein bij de Markthal was dit jaar voor het eerst de locatie voor een huldiging van de club. Er waren beduidend minder mensen aanwezig dan de naar schatting 150.000 mensen vorig jaar bij de huldiging voor het landskampioenschap op de Coolsingel. Dat is traditioneel de plaats waar Feyenoord gehuldigd wordt na het behalen van een trofee.
Een voor een werden de spelers door trainer Arne Slot naar voren gehaald om even met de beker te zwaaien en met het publiek een liedje te zingen. De Rotterdamse zanger Lee Towers was er zoals gebruikelijk met de vertolking van You'll Never Walk Alone.
Feyenoord won zondag voor de 14e keer in de historie de KNVB-beker door een 1-0 zege op NEC. Veel tijd voor een feest is er niet voor de spelers. Komende donderdag speelt Feyenoord in de competitie een uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
20 uur geleden