Feyenoord in centrum Rotterdam gehuldigd voor winst KNVB-beker
ROTTERDAM (ANP) - Op de Binnenrotte in Rotterdam zijn de selectie en staf van Feyenoord door duizenden supporters gehuldigd voor het winnen van de KNVB-beker. Kort na 12.00 uur toonde aanvoerder Gernot Trauner de zilveren 'dennenappel' aan het publiek. Dat reageerde met toejuichingen en het afsteken van vuurwerk.
Het plein bij de Markthal was dit jaar voor het eerst de locatie voor een huldiging van de club. Er waren beduidend minder mensen aanwezig dan de naar schatting 150.000 mensen vorig jaar bij de huldiging voor het landskampioenschap op de Coolsingel. Dat is traditioneel de plaats waar Feyenoord gehuldigd wordt na het behalen van een trofee.
Een voor een werden de spelers door trainer Arne Slot naar voren gehaald om even met de beker te zwaaien en met het publiek een liedje te zingen. De Rotterdamse zanger Lee Towers was er zoals gebruikelijk met de vertolking van You'll Never Walk Alone.
Feyenoord won zondag voor de 14e keer in de historie de KNVB-beker door een 1-0 zege op NEC. Veel tijd voor een feest is er niet voor de spelers. Komende donderdag speelt Feyenoord in de competitie een uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
4 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
5 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
10 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 dag geleden