Feyenoord in Almelo met Sinisterra voor Larsson
ALMELO (ANP) - Luis Sinisterra heeft bij Feyenoord zijn basisplaats terug. De Colombiaanse vleugelspits mag het zaterdagavond in de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo vanaf de aftrap laten zien. Hij neemt de plaats in van Sam Larsson, die in Twente op de bank begint.
Verder heeft trainer Dick Advocaat geen wijzigingen aangebracht in zijn elftal, dat afgelopen dinsdag in de bekerwedstrijd bij Fortuna Sittard aantrad. Dat duel werd na ruim een uur bij een stand van 1-1 gestaakt wegens dichte mist. Het restant wordt komende dinsdag uitgespeeld.
Advocaat is sinds zijn aantreden eind oktober met Feyenoord nog ongeslagen in de eredivisie. De oud-bondscoach pakte in acht competitiewedstrijden twintig punten met de Rotterdamse club. Heracles daarentegen is aan een mindere serie bezig, met slechts twee punten uit de laatste vier duels. Het bekerduel afgelopen woensdag thuis tegen Vitesse leverde evenmin een zege op (0-2).
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
26 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Guus Hiddink is benoemd tot erelid van De Graafschap. De 79-jarige oud-voetballer en -trainer kreeg ook een standbeeld met een afbeelding van zichzelf erop, begeleid door de tekst 'Achterhoeks fundament'.
2 uur geledenNICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
19 uur geleden