Feyenoord in Almelo met Sinisterra voor Larsson
ALMELO (ANP) - Luis Sinisterra heeft bij Feyenoord zijn basisplaats terug. De Colombiaanse vleugelspits mag het zaterdagavond in de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo vanaf de aftrap laten zien. Hij neemt de plaats in van Sam Larsson, die in Twente op de bank begint.
Verder heeft trainer Dick Advocaat geen wijzigingen aangebracht in zijn elftal, dat afgelopen dinsdag in de bekerwedstrijd bij Fortuna Sittard aantrad. Dat duel werd na ruim een uur bij een stand van 1-1 gestaakt wegens dichte mist. Het restant wordt komende dinsdag uitgespeeld.
Advocaat is sinds zijn aantreden eind oktober met Feyenoord nog ongeslagen in de eredivisie. De oud-bondscoach pakte in acht competitiewedstrijden twintig punten met de Rotterdamse club. Heracles daarentegen is aan een mindere serie bezig, met slechts twee punten uit de laatste vier duels. Het bekerduel afgelopen woensdag thuis tegen Vitesse leverde evenmin een zege op (0-2).
Meer uit Voetbal
BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."
55 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
2 uur geledenNYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
2 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armeniƫ of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
14 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
14 uur geleden