Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord huurt Noorse linksback van Hertha BSC

Feyenoord huurt Noorse linksback van Hertha BSC

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van de Noorse linksback Fredrik Bjørkan afgerond. De 24-jarige verdediger komt op huurbasis over van Hertha BSC, met een optie tot koop. De Duitse club nam Bjørkan begin dit jaar over van Bodø/Glimt en hij speelde sindsdien negen wedstrijden in de Bundesliga, vooral als invaller.

Feyenoord had een nieuwe linksback nodig na het vertrek van Tyrell Malacia naar Manchester United. Bjørkan neemt rugnummer 5 over van de Oranje-international.

De selectie van trainer Arne Slot heeft deze zomer een behoorlijke metamorfose ondergaan. De finalist van de Conference League zag naast Malacia ook onder anderen Luis Sinisterra, Marcos Senesi, Fredrik Aursnes, Guus Til, Cyriel Dessers, Bryan Linssen en Reiss Nelson vertrekken. Feyenoord gebruikte de binnengekomen miljoenen om flink wat nieuwe spelers te kopen en huren.

Positieve verhalen

Bjørkan, die zes interlands voor Noorwegen speelde, is de veertiende aanwinst van Feyenoord deze zomer. De nummer 3 van afgelopen seizoen in de Eredivisie versterkte zich eerder met onder anderen Quinten Timber, Jacob Rasmussen, Danilo, Javairô Dilrosun, Dávid Hancko, Oussama Idrissi, Marcos López en Santiago Giménez. De Noor zat zaterdag als toeschouwer op de tribunes van De Kuip bij de wedstrijd tegen FC Emmen (4-0).

Bjørkan kreeg naar eigen zeggen positieve verhalen over Feyenoord te horen van zijn landgenoten Aursnes (overgestapt naar Benfica) en Marcus Pedersen, de rechtsback van de Rotterdammers. "De geweldige atmosfeer was zaterdag goed voelbaar en ik hoop dit snel op het veld te mogen ervaren", aldus de linksback. "Ik voel me klaar om te spelen en een bijdrage te leveren aan dit team."

Meer uit Voetbal

Slot rekent ondanks matige prestaties op steun fans Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.

1 uur geleden
Iran is tijdens WK welkom in Mexico, zegt president Sheinbaum

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.

3 uur geleden
FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

5 uur geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

5 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

7 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

10 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

21 uur geleden