Feyenoord-huurling Minteh van Newcastle naar Brighton
BRIGHTON (ANP) - Voetballer Yankuba Minteh verhuist van Newcastle United naar Brighton & Hove Albion. De 19-jarige aanvaller uit Gambia speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor Feyenoord. Minteh tekende in Brighton een contract tot de zomer van 2029.
"Yankuba is een jong talent dat veel belangstelling heeft gewekt, dus we zijn blij hem bij de club te mogen verwelkomen", zei technisch directeur David Weir op de site van de Engelse club. "Hij is een opwindende aanvallende speler met een ongelooflijke snelheid. Hij had een zeer indrukwekkend seizoen bij Feyenoord en deed ervaring op in zowel de Champions League als de Europa League."
Newcastle haalde Minteh in 2023 van Odense BK, maar verhuurde de buitenspeler meteen aan Feyenoord. De Gambiaanse international tekende afgelopen seizoen voor tien treffers in 27 competitieduels namens Feyenoord.
Bij Brighton staan de Nederlanders Bart Verbruggen, Kjell Scherpen, Jan Paul van Hecke en Joël Veltman onder contract.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden