Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord herdenkt De Leeuw in De Kuip

Feyenoord herdenkt De Leeuw in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord brengt zaterdag bij de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard een eerbetoon aan de overleden materiaalman en oud-speler Carlo de Leeuw. De Rotterdamse club vraagt de toeschouwers in De Kuip om voor de aftrap een minuut te applaudisseren, ter nagedachtenis aan De Leeuw die vorige week op 59-jarige leeftijd overleed aan de gevolgen van kanker.

Dat gebeurde op de dag van de bekerwedstrijd tegen sc Heerenveen. De Feyenoorders kwamen het veld van het Abe Lenstra-stadion op in shirts met daarop een boodschap voor De Leeuw. Ze speelden met rouwbanden en Leroy Fer droeg zijn doelpunt (0-1) op aan de oud-voetballer en onder de spelers zeer geliefde materiaalman van Feyenoord. Na afloop poseerden ze achter een groot spandoek dat de fans hadden gemaakt voor De Leeuw.

Tegen Fortuna Sittard speelt de ploeg van trainer Dick Advocaat opnieuw met rouwbanden. De aftrap is om 19.45 uur.

Meer uit Sport

Márquez boekt in honderdjarige TT 68e overwinning in MotoGP

ASSEN (ANP) - Marc Márquez heeft de honderdjarige TT van Assen opgesierd met zijn 68e overwinning in de MotoGP. De Spaanse motorracer nam na zo'n zes ronden de leiding in de wedstrijd en stond die niet meer af.

4 minuten geleden
Van den Goorbergh en Veijer in de punten in Moto2 bij TT Assen

ASSEN (ANP) - Zonta van den Goorbergh en Collin Veijer hebben bij de TT van Assen punten gescoord in het wereldkampioenschap. Van den Goorbergh kwam als twaalfde over de finish, Veijer eindigde als veertiende, goed voor respectievelijk 4 en 2 punten.

1 uur geleden
Aprilia laat ontevreden MotoGP-kampioen Martín niet gaan

ASSEN (ANP) - Regerend MotoGP-kampioen Jorge Martín moet er niet op rekenen dat Aprilia meewerkt aan een voortijdig vertrek. De Italiaanse renstal houdt de Spanjaard aan zijn contract. Dat benadrukte teambaas Massimo Rivola in een speciaal belegd persmoment bij de TT van Assen.

2 uur geleden
Rueda boekt bij TT zesde zege in voortijdig afgevlagde race Moto3

ASSEN (ANP) - De Spaanse wegracer José Antonio Rueda heeft bij de TT van Assen de race in de Moto3 gewonnen. Hij boekte al zijn zesde zege van het seizoen en verstevigde zijn leidende positie in het wereldkampioenschap van de lichtste motorklasse. De tweede plaats was voor de Spanjaard David Muñoz, de Argentijn Valentin Perrone eindigde als derde.

2 uur geleden
Oud TT-winnaar Quartararo in mineur: lukt me niet om in te halen

ASSEN (ANP) - Fabio Quartararo vertrekt zondag in de TT van Assen voor de vierde keer dit seizoen van poleposition in de MotoGP, maar de Fransman weet voor de start al dat hij die eerste startpositie niet gaat omzetten in een overwinning.

3 uur geleden
Formule 1 verlengt contract met Grote Prijs Oostenrijk tot 2041

SPIELBERG (ANP/DPA) - De Grote Prijs van Oostenrijk staat ook de komende jaren op de kalender van de Formule 1. De organisatoren van de belangrijkste raceklasse voor auto's melden zondag het contract te hebben verlengd tot 2041. De vorige verbintenis van de Formule 1 met de Grote Prijs van Oostenrijk liep tot eind 2030.

3 uur geleden
Niet fitte Van Aert meldt zich af voor Belgisch kampioenschap

BINCHE (ANP) - Wout van Aert doet zondag niet mee aan het Belgisch kampioenschap. De wielrenner van Visma - Lease a Bike is niet fit, meldt zijn ploeg.

3 uur geleden