Feyenoord heeft Zerrouki en Minteh terug van Afrika Cup
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht Ramiz Zerrouki en Yankuba Minteh zaterdag terug op de laatste training voor het thuisduel van zondag met FC Twente in de Eredivisie. De middenvelder uit Algerije en aanvaller uit Gambia werden afgelopen week uitgeschakeld op de Afrika Cup.
"Zerrouki is wel erg teleurgesteld", zei Slot. "Van Gambia werd niet verwacht dat ze de Afrika Cup gingen winnen. Maar Minteh zal ook teleurgesteld zijn. Hij vliegt vandaag ook pas laat terug. Dus we moeten even kijken hoe het met hem gaat. Maar ik verwacht dat ze er bij zijn zondag."
Trainer Slot bevestigde verder dat zijn spelers fit uit het gewonnen bekerduel van woensdag met PSV (1-0) zijn gekomen. "Iedereen is fit. Nieuwkoop ook. Hij is gehecht, maar heeft geen problemen."
Feyenoord staat tweede in de Eredivisie en heeft een voorsprong van 5 punten op FC Twente.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
9 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
10 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
31 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
40 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
3 uur geleden