
Feyenoord heeft Zerrouki en Minteh terug van Afrika Cup
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht Ramiz Zerrouki en Yankuba Minteh zaterdag terug op de laatste training voor het thuisduel van zondag met FC Twente in de Eredivisie. De middenvelder uit Algerije en aanvaller uit Gambia werden afgelopen week uitgeschakeld op de Afrika Cup.
"Zerrouki is wel erg teleurgesteld", zei Slot. "Van Gambia werd niet verwacht dat ze de Afrika Cup gingen winnen. Maar Minteh zal ook teleurgesteld zijn. Hij vliegt vandaag ook pas laat terug. Dus we moeten even kijken hoe het met hem gaat. Maar ik verwacht dat ze er bij zijn zondag."
Trainer Slot bevestigde verder dat zijn spelers fit uit het gewonnen bekerduel van woensdag met PSV (1-0) zijn gekomen. "Iedereen is fit. Nieuwkoop ook. Hij is gehecht, maar heeft geen problemen."
Feyenoord staat tweede in de Eredivisie en heeft een voorsprong van 5 punten op FC Twente.
Meer uit Voetbal
GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
1 dag geleden