Feyenoord heeft Zerrouki en Minteh terug van Afrika Cup
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot verwacht Ramiz Zerrouki en Yankuba Minteh zaterdag terug op de laatste training voor het thuisduel van zondag met FC Twente in de Eredivisie. De middenvelder uit Algerije en aanvaller uit Gambia werden afgelopen week uitgeschakeld op de Afrika Cup.
"Zerrouki is wel erg teleurgesteld", zei Slot. "Van Gambia werd niet verwacht dat ze de Afrika Cup gingen winnen. Maar Minteh zal ook teleurgesteld zijn. Hij vliegt vandaag ook pas laat terug. Dus we moeten even kijken hoe het met hem gaat. Maar ik verwacht dat ze er bij zijn zondag."
Trainer Slot bevestigde verder dat zijn spelers fit uit het gewonnen bekerduel van woensdag met PSV (1-0) zijn gekomen. "Iedereen is fit. Nieuwkoop ook. Hij is gehecht, maar heeft geen problemen."
Feyenoord staat tweede in de Eredivisie en heeft een voorsprong van 5 punten op FC Twente.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.
44 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
4 uur geledenARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.
6 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.
7 uur geleden