Feyenoord heeft Stengs terug voor uitduel met AZ
ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs kan zondag met Feyenoord tegen zijn oude club AZ uitkomen. Hij keert terug in de selectie van de kampioen voor het duel in Alkmaar.
Stengs miste afgelopen zondag het thuisduel met FC Twente (0-0). "Hij was al een twijfelgeval voor onze bekerwedstrijd tegen PSV", vertelde trainer Arne Slot. "Maar hij is in die wedstrijd zo diep gegaan, dat hij onvoldoende hersteld was om ook weer tegen FC Twente te spelen."
Thomas van den Belt verving Stengs in het duel met FC Twente. Hij verscheen voor het eerst aan de aftrap van een competitieduel van Feyenoord, maar moest zich na een uur met een blessure aan een bovenbeen laten vervangen. Volgens Slot komt het uitduel met AZ te vroeg voor de middenvelder.
Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 12 punten minder dan koploper PSV. AZ is de nummer 4 van de Eredivisie en volgt Feyenoord op 8 punten.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
8 uur geleden