Feyenoord heeft Stengs terug voor uitduel met AZ
ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs kan zondag met Feyenoord tegen zijn oude club AZ uitkomen. Hij keert terug in de selectie van de kampioen voor het duel in Alkmaar.
Stengs miste afgelopen zondag het thuisduel met FC Twente (0-0). "Hij was al een twijfelgeval voor onze bekerwedstrijd tegen PSV", vertelde trainer Arne Slot. "Maar hij is in die wedstrijd zo diep gegaan, dat hij onvoldoende hersteld was om ook weer tegen FC Twente te spelen."
Thomas van den Belt verving Stengs in het duel met FC Twente. Hij verscheen voor het eerst aan de aftrap van een competitieduel van Feyenoord, maar moest zich na een uur met een blessure aan een bovenbeen laten vervangen. Volgens Slot komt het uitduel met AZ te vroeg voor de middenvelder.
Feyenoord staat tweede in de Eredivisie, met 12 punten minder dan koploper PSV. AZ is de nummer 4 van de Eredivisie en volgt Feyenoord op 8 punten.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
3 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
5 uur geleden