Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft spits Ueda terug voor thuisduel met FC Groningen

Feyenoord heeft spits Ueda terug voor thuisduel met FC Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Ayase Ueda kan woensdagavond voor Feyenoord in actie komen tijdens het thuisduel met FC Groningen. De spits liep twee weken geleden een enkelblessure op bij zijn nationale ploeg van Japan. Hij ontbrak zondag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (3-2).

Feyenoord en FC Groningen zouden elkaar op 8 maart al treffen. Maar de club uit Rotterdam wilde meer rust voor het uitduel met Internazionale in de Champions League. Feyenoord klimt naar de derde plaats van de Eredivisie als het FC Groningen verslaat.

Trainer Robin van Persie is op zijn hoede voor FC Groningen. "Ze hebben in de laatste zes duels maar een keer verloren en zijn daardoor aardig op de ranglijst geklommen", zei hij op Feyenoord One. "Ze krijgen niet veel doelpunten tegen en kunnen goed counteren. Maar we willen graag de Champions League in. Het meest reëel is dat we dat via een derde plaats moeten doen. Maar de Champions League is heel belangrijk voor onze club."

Van Persie is na Brian Priske en Pascal Bosschaart de derde trainer van Feyenoord dit seizoen. "Dat moet je ook meenemen", zei hij. "Begrip is een belangrijk woord, over en weer. En tijd is ook belangrijk. Het heeft ook wat tijd nodig om aan elkaar te wennen. Ik heb ook geen haast. We maken iedere dag een stapje op een ander onderdeel. Dat doen we op basis van meetings, op basis van trainingen, op basis van de wedstrijden. En zo bouwen we rustig door. Ik geniet echt van mijn spelers. Ik geniet van hun inzet en van hun kwaliteiten. We worden iedere dag een stukje beter."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

2 minuten geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

11 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

14 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

16 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

19 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

1 dag geleden