
Feyenoord heeft ook weer financieel directeur
ROTTERDAM (ANP) - Na acht jaar beschikt Feyenoord weer over een financieel directeur. Op de dag dat de Rotterdamse club de aanstelling van Frank Arnesen bekendmaakte als technisch directeur, per half januari, meldde het bestuur tevens de komst van Pieter Smorenburg (54). Hij gaat per direct aan de slag als financiële baas in De Kuip. Onno Jacobs vertrok in 2011 als financieel directeur bij Feyenoord en daarna werden zijn taken binnen de zittende directie opgevangen en uitgevoerd.
Smorenburg was tot voor kort financieel directeur bij K3Delta, een bedrijf actief in het winnen, verwerken en leveren van zand, grind en klei. Hij begon zijn loopbaan in 1988 in de accountancy bij KPMG in Rotterdam. In 2014 trad hij in dienst bij VolkerWessels, waarna hij in 2017 naar K3Delta overstapte.
"Binnen de club is iedereen er van overtuigd dat het goed is dat we weer een financieel directeur krijgen", laat president-commissaris Toon van Bodegom weten. "Feyenoord is gezond. De ambitie is niet alleen om dat te blijven, maar juist om grote stappen te zetten."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona en Internazionale hebben van hun eerste duel uit de halve finales van de Champions League een spektakelstuk gemaakt. Dat leverde geen winnaar op (3-3) en het vooruitzicht op een spannend vervolg volgende week dinsdag in Milaan.
41 minuten geledenBILBAO (ANP/AFP) - Manchester United-coach Rúben Amorim heeft Amad Diallo en Matthijs de Ligt na blessures weer tot zijn beschikking voor het eerste duel met het Spaanse Athletic in de halve finales van de Europa League. "Nee, niet voor de basis, maar ze kunnen deel uitmaken van de wedstrijdselectie", vertelde de Portugees op een persconferentie in Bilbao.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - De Portugese aanvaller Cristiano Ronaldo is er met het Saudische Al-Nassr niet in geslaagd de finale te bereiken van de Aziatische Champions League Elite. Het Japanse Kawasaki Frontale was in het Saudische Jeddah verrassend met 3-2 te sterk in de halve finale.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Denzel Dumfries treffen elkaar woensdagavond in het eerste duel uit de halve finales van de Champions League- tussen FC Barcelona en Internazionale. De basisplaats van De Jong in het elftal van coach Hansi Flick is de laatste tijd vanzelfsprekend. Dumfries keerde zondag in het met 1-0 verloren duel met AS Roma terug na een afwezigheid van anderhalve maand.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht verbreekt dit seizoen het toeschouwersrecord. Dit seizoen kwamen er gemiddeld 21.807 fans per wedstrijd naar Stadion Galgenwaard. Daarmee wordt het vorige record van 20.531 ruimschoots verbroken. Dat meldt de nummer 4 van de Eredivisie op de website.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur mist donderdag aanvoerder Son Heung-min in het eerste duel met het Noorse Bodø/Glimt in de halve finales van de Europa League. De Zuid-Koreaanse aanvaller heeft een voetblessure.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Tristan van Gilst maakt komende zomer de overstap van De Graafschap naar Heracles Almelo. De 22-jarige aanvaller komt transfervrij over en tekent een contract tot de zomer van 2028, meldt de Eredivisionist uit Almelo.
7 uur geleden