Feyenoord heeft Lotomba terug tegen Salzburg, Stengs nog niet
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag tegen Red Bull Salzburg weer beschikken over verdediger Jordan Lotomba. De 26-jarige Zwitser is hersteld van een blessure die hem enkele weken aan de kant hield, meldde trainer Brian Priske tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie. Voor Calvin Stengs en Antoni Milambo komt het vierde duel uit het hoofdtoernooi van de Champions League nog te vroeg.
Middenvelder Stengs traint wel weer na zijn knie-operatie, maar kan ook nog niet meedoen in het competitieduel met Almere City FC van zondag. Datzelfde geldt voor keeper Justin Bijlow, die volgens Priske lichte klachten overhield aan het duel van zaterdag met AZ (3-2-winst). Voor de 19-jarige Milambo is het nog onzeker of hij kan meedoen in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode.
Priske en verdediger Gernot Trauner leefden mee met de blessuregevoelige Bijlow en verwachten hem snel weer terug op het trainingsveld. "Dit is natuurlijk pittig, maar Justin is een professional en dit hoort erbij", zei Priske.
Geen spijt
De Deen heeft met de kennis van nu geen spijt van zijn keuze om Bijlow voor het duel met AZ weer eerste doelman te maken ten koste van Timon Wellenreuther. Priske: "Het voelt nog steeds als een goede beslissing, die ik om meerdere redenen heb gemaakt. Timon weet ook dat hij een paar wedstrijden onder zijn niveau heeft gepresteerd. En hoe zou ik rekening kunnen houden met blessures?"
Priske verwacht dat Wellenreuther er geen moeite mee heeft woensdag weer een goed niveau te halen. "We hebben een paar gesprekken gehad en hij lijkt er klaar voor, hij moet het nu weer laten zien. Hij krijgt daarvoor de kans in de Champions League, veel beter dan dat wordt het niet."
Feyenoord, dat 6 punten overhield aan de eerste drie wedstrijden in de Champions League, neemt het woensdag vanaf 21.00 uur in De Kuip op tegen het nog puntloze Salzburg. Daar is de Nederlander Pepijn Lijnders hoofdtrainer.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
4 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
11 uur geleden