Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft Lotomba terug tegen Salzburg, Stengs nog niet

Feyenoord heeft Lotomba terug tegen Salzburg, Stengs nog niet

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag tegen Red Bull Salzburg weer beschikken over verdediger Jordan Lotomba. De 26-jarige Zwitser is hersteld van een blessure die hem enkele weken aan de kant hield, meldde trainer Brian Priske tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie. Voor Calvin Stengs en Antoni Milambo komt het vierde duel uit het hoofdtoernooi van de Champions League nog te vroeg.

Middenvelder Stengs traint wel weer na zijn knie-operatie, maar kan ook nog niet meedoen in het competitieduel met Almere City FC van zondag. Datzelfde geldt voor keeper Justin Bijlow, die volgens Priske lichte klachten overhield aan het duel van zaterdag met AZ (3-2-winst). Voor de 19-jarige Milambo is het nog onzeker of hij kan meedoen in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode.

Priske en verdediger Gernot Trauner leefden mee met de blessuregevoelige Bijlow en verwachten hem snel weer terug op het trainingsveld. "Dit is natuurlijk pittig, maar Justin is een professional en dit hoort erbij", zei Priske.

Geen spijt

De Deen heeft met de kennis van nu geen spijt van zijn keuze om Bijlow voor het duel met AZ weer eerste doelman te maken ten koste van Timon Wellenreuther. Priske: "Het voelt nog steeds als een goede beslissing, die ik om meerdere redenen heb gemaakt. Timon weet ook dat hij een paar wedstrijden onder zijn niveau heeft gepresteerd. En hoe zou ik rekening kunnen houden met blessures?"

Priske verwacht dat Wellenreuther er geen moeite mee heeft woensdag weer een goed niveau te halen. "We hebben een paar gesprekken gehad en hij lijkt er klaar voor, hij moet het nu weer laten zien. Hij krijgt daarvoor de kans in de Champions League, veel beter dan dat wordt het niet."

Feyenoord, dat 6 punten overhield aan de eerste drie wedstrijden in de Champions League, neemt het woensdag vanaf 21.00 uur in De Kuip op tegen het nog puntloze Salzburg. Daar is de Nederlander Pepijn Lijnders hoofdtrainer.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

7 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

9 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

10 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

11 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

11 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

13 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

13 uur geleden