Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft Lotomba terug tegen Salzburg, Stengs nog niet

Feyenoord heeft Lotomba terug tegen Salzburg, Stengs nog niet

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag tegen Red Bull Salzburg weer beschikken over verdediger Jordan Lotomba. De 26-jarige Zwitser is hersteld van een blessure die hem enkele weken aan de kant hield, meldde trainer Brian Priske tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie. Voor Calvin Stengs en Antoni Milambo komt het vierde duel uit het hoofdtoernooi van de Champions League nog te vroeg.

Middenvelder Stengs traint wel weer na zijn knie-operatie, maar kan ook nog niet meedoen in het competitieduel met Almere City FC van zondag. Datzelfde geldt voor keeper Justin Bijlow, die volgens Priske lichte klachten overhield aan het duel van zaterdag met AZ (3-2-winst). Voor de 19-jarige Milambo is het nog onzeker of hij kan meedoen in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode.

Priske en verdediger Gernot Trauner leefden mee met de blessuregevoelige Bijlow en verwachten hem snel weer terug op het trainingsveld. "Dit is natuurlijk pittig, maar Justin is een professional en dit hoort erbij", zei Priske.

Geen spijt

De Deen heeft met de kennis van nu geen spijt van zijn keuze om Bijlow voor het duel met AZ weer eerste doelman te maken ten koste van Timon Wellenreuther. Priske: "Het voelt nog steeds als een goede beslissing, die ik om meerdere redenen heb gemaakt. Timon weet ook dat hij een paar wedstrijden onder zijn niveau heeft gepresteerd. En hoe zou ik rekening kunnen houden met blessures?"

Priske verwacht dat Wellenreuther er geen moeite mee heeft woensdag weer een goed niveau te halen. "We hebben een paar gesprekken gehad en hij lijkt er klaar voor, hij moet het nu weer laten zien. Hij krijgt daarvoor de kans in de Champions League, veel beter dan dat wordt het niet."

Feyenoord, dat 6 punten overhield aan de eerste drie wedstrijden in de Champions League, neemt het woensdag vanaf 21.00 uur in De Kuip op tegen het nog puntloze Salzburg. Daar is de Nederlander Pepijn Lijnders hoofdtrainer.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

7 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

7 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

9 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

10 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

12 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

13 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

14 uur geleden