Feyenoord heeft Lotomba terug tegen Salzburg, Stengs nog niet
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan woensdag tegen Red Bull Salzburg weer beschikken over verdediger Jordan Lotomba. De 26-jarige Zwitser is hersteld van een blessure die hem enkele weken aan de kant hield, meldde trainer Brian Priske tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie. Voor Calvin Stengs en Antoni Milambo komt het vierde duel uit het hoofdtoernooi van de Champions League nog te vroeg.
Middenvelder Stengs traint wel weer na zijn knie-operatie, maar kan ook nog niet meedoen in het competitieduel met Almere City FC van zondag. Datzelfde geldt voor keeper Justin Bijlow, die volgens Priske lichte klachten overhield aan het duel van zaterdag met AZ (3-2-winst). Voor de 19-jarige Milambo is het nog onzeker of hij kan meedoen in de laatste wedstrijd voor de interlandperiode.
Priske en verdediger Gernot Trauner leefden mee met de blessuregevoelige Bijlow en verwachten hem snel weer terug op het trainingsveld. "Dit is natuurlijk pittig, maar Justin is een professional en dit hoort erbij", zei Priske.
Geen spijt
De Deen heeft met de kennis van nu geen spijt van zijn keuze om Bijlow voor het duel met AZ weer eerste doelman te maken ten koste van Timon Wellenreuther. Priske: "Het voelt nog steeds als een goede beslissing, die ik om meerdere redenen heb gemaakt. Timon weet ook dat hij een paar wedstrijden onder zijn niveau heeft gepresteerd. En hoe zou ik rekening kunnen houden met blessures?"
Priske verwacht dat Wellenreuther er geen moeite mee heeft woensdag weer een goed niveau te halen. "We hebben een paar gesprekken gehad en hij lijkt er klaar voor, hij moet het nu weer laten zien. Hij krijgt daarvoor de kans in de Champions League, veel beter dan dat wordt het niet."
Feyenoord, dat 6 punten overhield aan de eerste drie wedstrijden in de Champions League, neemt het woensdag vanaf 21.00 uur in De Kuip op tegen het nog puntloze Salzburg. Daar is de Nederlander Pepijn Lijnders hoofdtrainer.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
4 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
4 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
7 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
17 uur geleden