Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4
ALMERE (ANP) - Feyenoord heeft het competitieduel bij Almere City FC met 4-1 gewonnen. Na tien minuten leidden de Rotterdammers met 2-1. Na rust liep Feyenoord verder weg bij de nummer 17 van de Eredivisie. Feyenoord staat vierde, op 8 punten van koploper PSV.
Feyenoord-trainer Brian Priske miste een reeks aanvallers. Santiago Giménez en Ayase Ueda zijn er al even uit met spierblessures en ook hun eerste vervanger Julián Carranza was niet beschikbaar. De coach liet daarom Zépiqueno Redmond debuteren op de spitspositie.
Het duel kende een levendige openingsfase. Al in de derde minuut stond Feyenoord op voorsprong. Hwang In-beom schampte een voorzet van Igor Paixão vanaf links met het hoofd. Doelman Nordin Bakker was kansloos, maar zag zijn ploeg binnen vijf minuten de stand weer rechttrekken na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker wilde terugspelen op Timon Wellenreuther, maar had Kornelius Hansen over het hoofd gezien. De Noor had geen moeite de Feyenoord-doelman te passeren.
Doelpunt Zerrouki
Twee minuten later nam Feyenoord alweer de leiding. Ramiz Zerrouki scoorde met het hoofd nadat David Hancko met de hak een hoekschop van Paixão had verlengd. Jurriën Timber was kort voor rust dicht bij de 3-1, maar zijn schot verdween net langs het doel van Bakker.
Priske wisselde na een uur Trauner, de licht aangeslagen Timber en Hwang. Een kleine tien minuten later mocht ook Redmond naar de kant. De 18-jarige aanvaller had zich bij zijn debuut niet kunnen onderscheiden. Redmond was amper gaan zitten of Thomas Beelen zorgde voor de 3-1. De voor Trauner ingevallen verdediger schoot in een overvol strafschopgebied van dichtbij raak.
Langste ongeslagen reeks
Anis Hadj-Moussa maakte er in de 78e minuut nog 4-1 van.
Feyenoord evenaarde met de zege zijn langste ongeslagen uitreeks in de Eredivisie. Tussen oktober 1978 en november 1979 bleven de Rotterdammers eveneens negentien duels zonder nederlaag.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
5 uur geleden