Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4

Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4

ALMERE (ANP) - Feyenoord heeft het competitieduel bij Almere City FC met 4-1 gewonnen. Na tien minuten leidden de Rotterdammers met 2-1. Na rust liep Feyenoord verder weg bij de nummer 17 van de Eredivisie. Feyenoord staat vierde, op 8 punten van koploper PSV.

Feyenoord-trainer Brian Priske miste een reeks aanvallers. Santiago Giménez en Ayase Ueda zijn er al even uit met spierblessures en ook hun eerste vervanger Julián Carranza was niet beschikbaar. De coach liet daarom Zépiqueno Redmond debuteren op de spitspositie.

Het duel kende een levendige openingsfase. Al in de derde minuut stond Feyenoord op voorsprong. Hwang In-beom schampte een voorzet van Igor Paixão vanaf links met het hoofd. Doelman Nordin Bakker was kansloos, maar zag zijn ploeg binnen vijf minuten de stand weer rechttrekken na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker wilde terugspelen op Timon Wellenreuther, maar had Kornelius Hansen over het hoofd gezien. De Noor had geen moeite de Feyenoord-doelman te passeren.

Doelpunt Zerrouki

Twee minuten later nam Feyenoord alweer de leiding. Ramiz Zerrouki scoorde met het hoofd nadat David Hancko met de hak een hoekschop van Paixão had verlengd. Jurriën Timber was kort voor rust dicht bij de 3-1, maar zijn schot verdween net langs het doel van Bakker.

Priske wisselde na een uur Trauner, de licht aangeslagen Timber en Hwang. Een kleine tien minuten later mocht ook Redmond naar de kant. De 18-jarige aanvaller had zich bij zijn debuut niet kunnen onderscheiden. Redmond was amper gaan zitten of Thomas Beelen zorgde voor de 3-1. De voor Trauner ingevallen verdediger schoot in een overvol strafschopgebied van dichtbij raak.

Langste ongeslagen reeks

Anis Hadj-Moussa maakte er in de 78e minuut nog 4-1 van.

Feyenoord evenaarde met de zege zijn langste ongeslagen uitreeks in de Eredivisie. Tussen oktober 1978 en november 1979 bleven de Rotterdammers eveneens negentien duels zonder nederlaag.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

4 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

6 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

6 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

8 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

9 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

14 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden