Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4
ALMERE (ANP) - Feyenoord heeft het competitieduel bij Almere City FC met 4-1 gewonnen. Na tien minuten leidden de Rotterdammers met 2-1. Na rust liep Feyenoord verder weg bij de nummer 17 van de Eredivisie. Feyenoord staat vierde, op 8 punten van koploper PSV.
Feyenoord-trainer Brian Priske miste een reeks aanvallers. Santiago Giménez en Ayase Ueda zijn er al even uit met spierblessures en ook hun eerste vervanger Julián Carranza was niet beschikbaar. De coach liet daarom Zépiqueno Redmond debuteren op de spitspositie.
Het duel kende een levendige openingsfase. Al in de derde minuut stond Feyenoord op voorsprong. Hwang In-beom schampte een voorzet van Igor Paixão vanaf links met het hoofd. Doelman Nordin Bakker was kansloos, maar zag zijn ploeg binnen vijf minuten de stand weer rechttrekken na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker wilde terugspelen op Timon Wellenreuther, maar had Kornelius Hansen over het hoofd gezien. De Noor had geen moeite de Feyenoord-doelman te passeren.
Doelpunt Zerrouki
Twee minuten later nam Feyenoord alweer de leiding. Ramiz Zerrouki scoorde met het hoofd nadat David Hancko met de hak een hoekschop van Paixão had verlengd. Jurriën Timber was kort voor rust dicht bij de 3-1, maar zijn schot verdween net langs het doel van Bakker.
Priske wisselde na een uur Trauner, de licht aangeslagen Timber en Hwang. Een kleine tien minuten later mocht ook Redmond naar de kant. De 18-jarige aanvaller had zich bij zijn debuut niet kunnen onderscheiden. Redmond was amper gaan zitten of Thomas Beelen zorgde voor de 3-1. De voor Trauner ingevallen verdediger schoot in een overvol strafschopgebied van dichtbij raak.
Langste ongeslagen reeks
Anis Hadj-Moussa maakte er in de 78e minuut nog 4-1 van.
Feyenoord evenaarde met de zege zijn langste ongeslagen uitreeks in de Eredivisie. Tussen oktober 1978 en november 1979 bleven de Rotterdammers eveneens negentien duels zonder nederlaag.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
10 uur geleden