Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4

Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4

ALMERE (ANP) - Feyenoord heeft het competitieduel bij Almere City FC met 4-1 gewonnen. Na tien minuten leidden de Rotterdammers met 2-1. Na rust liep Feyenoord verder weg bij de nummer 17 van de Eredivisie. Feyenoord staat vierde, op 8 punten van koploper PSV.

Feyenoord-trainer Brian Priske miste een reeks aanvallers. Santiago Giménez en Ayase Ueda zijn er al even uit met spierblessures en ook hun eerste vervanger Julián Carranza was niet beschikbaar. De coach liet daarom Zépiqueno Redmond debuteren op de spitspositie.

Het duel kende een levendige openingsfase. Al in de derde minuut stond Feyenoord op voorsprong. Hwang In-beom schampte een voorzet van Igor Paixão vanaf links met het hoofd. Doelman Nordin Bakker was kansloos, maar zag zijn ploeg binnen vijf minuten de stand weer rechttrekken na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker wilde terugspelen op Timon Wellenreuther, maar had Kornelius Hansen over het hoofd gezien. De Noor had geen moeite de Feyenoord-doelman te passeren.

Doelpunt Zerrouki

Twee minuten later nam Feyenoord alweer de leiding. Ramiz Zerrouki scoorde met het hoofd nadat David Hancko met de hak een hoekschop van Paixão had verlengd. Jurriën Timber was kort voor rust dicht bij de 3-1, maar zijn schot verdween net langs het doel van Bakker.

Priske wisselde na een uur Trauner, de licht aangeslagen Timber en Hwang. Een kleine tien minuten later mocht ook Redmond naar de kant. De 18-jarige aanvaller had zich bij zijn debuut niet kunnen onderscheiden. Redmond was amper gaan zitten of Thomas Beelen zorgde voor de 3-1. De voor Trauner ingevallen verdediger schoot in een overvol strafschopgebied van dichtbij raak.

Langste ongeslagen reeks

Anis Hadj-Moussa maakte er in de 78e minuut nog 4-1 van.

Feyenoord evenaarde met de zege zijn langste ongeslagen uitreeks in de Eredivisie. Tussen oktober 1978 en november 1979 bleven de Rotterdammers eveneens negentien duels zonder nederlaag.

Meer uit Voetbal

Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

2 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

2 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

4 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

4 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

5 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

6 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

6 uur geleden