Feyenoord heeft geen moeite met Almere City FC: 1-4
ALMERE (ANP) - Feyenoord heeft het competitieduel bij Almere City FC met 4-1 gewonnen. Na tien minuten leidden de Rotterdammers met 2-1. Na rust liep Feyenoord verder weg bij de nummer 17 van de Eredivisie. Feyenoord staat vierde, op 8 punten van koploper PSV.
Feyenoord-trainer Brian Priske miste een reeks aanvallers. Santiago Giménez en Ayase Ueda zijn er al even uit met spierblessures en ook hun eerste vervanger Julián Carranza was niet beschikbaar. De coach liet daarom Zépiqueno Redmond debuteren op de spitspositie.
Het duel kende een levendige openingsfase. Al in de derde minuut stond Feyenoord op voorsprong. Hwang In-beom schampte een voorzet van Igor Paixão vanaf links met het hoofd. Doelman Nordin Bakker was kansloos, maar zag zijn ploeg binnen vijf minuten de stand weer rechttrekken na een fout van Gernot Trauner. De Oostenrijker wilde terugspelen op Timon Wellenreuther, maar had Kornelius Hansen over het hoofd gezien. De Noor had geen moeite de Feyenoord-doelman te passeren.
Doelpunt Zerrouki
Twee minuten later nam Feyenoord alweer de leiding. Ramiz Zerrouki scoorde met het hoofd nadat David Hancko met de hak een hoekschop van Paixão had verlengd. Jurriën Timber was kort voor rust dicht bij de 3-1, maar zijn schot verdween net langs het doel van Bakker.
Priske wisselde na een uur Trauner, de licht aangeslagen Timber en Hwang. Een kleine tien minuten later mocht ook Redmond naar de kant. De 18-jarige aanvaller had zich bij zijn debuut niet kunnen onderscheiden. Redmond was amper gaan zitten of Thomas Beelen zorgde voor de 3-1. De voor Trauner ingevallen verdediger schoot in een overvol strafschopgebied van dichtbij raak.
Langste ongeslagen reeks
Anis Hadj-Moussa maakte er in de 78e minuut nog 4-1 van.
Feyenoord evenaarde met de zege zijn langste ongeslagen uitreeks in de Eredivisie. Tussen oktober 1978 en november 1979 bleven de Rotterdammers eveneens negentien duels zonder nederlaag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
56 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
57 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
2 uur geleden