Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord haalt Portugese middenvelder Teixeira

Feyenoord haalt Portugese middenvelder Teixeira

=ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met de Portugese middenvelder João Carlos Teixeira. De 27-jarige Teixeira komt over van Vitória Guimarães. Hij ondertekende in De Kuip een contract voor twee jaar, met een optie op nog een seizoen. Teixeira gaat met het rugnummer 20 spelen.

Met de Portugees krijgt trainer Dick Advocaat de door hem zo gewenste extra middenvelder. Teixeira maakte afgelopen seizoen acht doelpunten in de Portugese competitie voor Vitória Guimarães, dat als zevende eindigde. De schaduwspits speelde in de jeugd voor onder meer Sporting Portugal en ging als tiener naar Liverpool.

Teixeira kon bij de Engelse topclub zijn reputatie als 'de nieuwe Deco' niet waarmaken, al speelde hij wel twee wedstrijden in de Premier League. In 2016 stapte de jeugdinternational over naar FC Porto, maar ook daar wist hij geen vaste waarde te worden. Na een jaar op huurbasis bij zijn oude club Sporting Braga ging Teixeira in 2018 naar Vitória Guimarães.

Veelzijdige middenvelder

"Met João Teixeira voegen we een veelzijdige middenvelder toe aan de selectie", zegt Frank Arnesen, de technisch directeur van Feyenoord. "Met zijn kwaliteiten, waaronder het scorend vermogen en zijn drive naar voren, geeft hij ons de gewenste extra optie op het middenveld. Bovendien heeft hij bij grote clubs gezeten uit vooraanstaande competities. Ook die ervaring neemt hij mee."

Feyenoord versterkte zich deze zomer ook al met Bryan Linssen, Mark Diemers en Christian Conteh. De ploeg van Advocaat start de competitie volgende week zaterdag met een uitwedstrijd tegen PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Argentijn Gallardo nieuwe bondscoach van voetballers Ecuador

QUITO (ANP/RTR) - Marcelo Gallardo is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ecuador. De 50-jarige Argentijn is de opvolger van zijn landgenoot Sebastián Beccacece, wiens contract niet werd verlengd nadat Ecuador begin juli op het WK in de zestiende finales van Mexico verloor.

4 uur geleden
PSG boekt in Brest eerste competitiezege van het seizoen

BREST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zondag in de uitwedstrijd met Brest de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. Door een vroeg doelpunt van Ferran Torres in de vijfde minuut won de Franse landskampioen met 1-0. PSG stijgt door de overwinning naar de zevende plaats. Met 5 punten uit vier wedstrijden staan de Parijzenaren op exact gelijke hoogte met Brest.

14 uur geleden
Juventus verliest in aanloop naar Europees duel met NEC

SASSUOLO (ANP) - Juventus heeft in aanloop naar het Europa League-duel tegen NEC verloren in de Italiaanse competitie. Op bezoek bij Sassuolo ging de club uit Turijn met 3-2 onderuit. NEC begint donderdag om 21.00 uur aan de Europa League met een uitwedstrijd tegen Juventus.

14 uur geleden
PSV verovert koppositie Eredivisie na thuiszege op Sparta

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de koppositie in de Eredivisie veroverd na een thuisoverwinning tegen Sparta Rotterdam. In het Philips Stadion werd het 4-1 voor de landskampioen, mede dankzij een hattrick van Sven Mijnans (ex-Sparta). PSV heeft nu net als AZ, dat vrijdag gelijkspeelde tegen Willem II, 16 punten. Maar de Eindhovenaren hebben een beter doelsaldo. Sparta staat na de zesde speelronde twaalfde met 5 punten.

15 uur geleden
Van Bronckhorst: eerste helft Feyenoord beste tot nu toe

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond de eerste helft van de uitwedstrijd tegen PEC, die de Rotterdammers met 7-0 wonnen, de beste die hij heeft gezien van zijn ploeg. Dat zei hij na afloop van de wedstrijd in Zwolle tegen ESPN.

16 uur geleden
Haaland schiet tien man Manchester City naar zege op United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 1-0 gewonnen. Erling Haaland maakte op Old Trafford in de 60e minuut de winnende goal. Manchester City speelde driekwart van de wedstrijd met tien man. Phil Foden werd al in de 23e minuut van het veld gestuurd met een rode kaart na een trap in de buik van Bruno Fernandes.

17 uur geleden
Feyenoord geeft zwak PEC Zwolle afstraffing: 0-7

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de bittere smaak van de grote nederlaag tegen FC Barcelona in de Champions League (1-5) weggespoeld met een ruime uitzege op PEC Zwolle. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst speelde het zwakke PEC zoek en won met 7-0. Een evenaring van de grootste uitzege ooit van de club (0-8) was zelfs in beeld. Voor PEC Zwolle was het de grootste nederlaag ooit in de Eredivisie.

19 uur geleden