Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen

Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met Bryan Linssen. De 29-jarige aanvaller, die afgelopen seizoen veertien doelpunten in de eredivisie maakte voor Vitesse, ondertekende maandag een driejarig contract in De Kuip. De Rotterdamse club slaagde er zo alsnog in de transfervrije Linssen binnen te halen.

Feyenoord onderhandelde een paar weken geleden ook al met de Limburger, maar toen was het verschil tussen vraag en aanbod te groot. De deal ketste daardoor aanvankelijk af. Linssen wilde na drie jaar bij Vitesse zijn contract in Arnhem niet verlengen en stond in de belangstelling van heel wat clubs. Uiteindelijk kwam hij er toch uit met Feyenoord.

De aanvaller maakte in drie jaar 41 competitietreffers voor Vitesse. Linssen kwam eerder uit voor Fortuna Sittard, MVV, VVV-Venlo, Heracles Almelo en FC Groningen.

Geen geheim

"Het is geen geheim dat we al langer gecharmeerd zijn van Bryan", zegt technisch directeur Frank Arnesen. "Zijn manier van spelen, zijn drive en zijn voorkomen passen goed bij Feyenoord. Mooi dus dat we er alsnog zijn uitgekomen. Zowel voor hem als voor ons is dit een stap vooruit."

Arnesen haalde eerder al middenvelder Mark Diemers en de Duitse aanvaller Christian Conteh naar De Kuip. De 20-jarige Conteh krijgt rustig de tijd om te wennen. Met Linssen heeft Feyenoord nu ook een aanvaller aangetrokken die er direct kan staan. De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra, die afgelopen seizoen een basisplaats veroverde, is nog lang uitgeschakeld met een zware knieblessure.

Arnesen wist de afgelopen weken ook de middenvelders Orkun Kökcü en Leroy Fer te behouden. Beiden verlengden hun contract bij Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Veurink hoopt op vollere stadions met vroegere wedstrijden

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.

4 uur geleden
Van Asten houdt 'onbeschrijflijk gevoel' over aan Oranje-debuut

BREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.

4 uur geleden
Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

7 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

8 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

11 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

11 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

19 uur geleden