Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen

Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met Bryan Linssen. De 29-jarige aanvaller, die afgelopen seizoen veertien doelpunten in de eredivisie maakte voor Vitesse, ondertekende maandag een driejarig contract in De Kuip. De Rotterdamse club slaagde er zo alsnog in de transfervrije Linssen binnen te halen.

Feyenoord onderhandelde een paar weken geleden ook al met de Limburger, maar toen was het verschil tussen vraag en aanbod te groot. De deal ketste daardoor aanvankelijk af. Linssen wilde na drie jaar bij Vitesse zijn contract in Arnhem niet verlengen en stond in de belangstelling van heel wat clubs. Uiteindelijk kwam hij er toch uit met Feyenoord.

De aanvaller maakte in drie jaar 41 competitietreffers voor Vitesse. Linssen kwam eerder uit voor Fortuna Sittard, MVV, VVV-Venlo, Heracles Almelo en FC Groningen.

Geen geheim

"Het is geen geheim dat we al langer gecharmeerd zijn van Bryan", zegt technisch directeur Frank Arnesen. "Zijn manier van spelen, zijn drive en zijn voorkomen passen goed bij Feyenoord. Mooi dus dat we er alsnog zijn uitgekomen. Zowel voor hem als voor ons is dit een stap vooruit."

Arnesen haalde eerder al middenvelder Mark Diemers en de Duitse aanvaller Christian Conteh naar De Kuip. De 20-jarige Conteh krijgt rustig de tijd om te wennen. Met Linssen heeft Feyenoord nu ook een aanvaller aangetrokken die er direct kan staan. De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra, die afgelopen seizoen een basisplaats veroverde, is nog lang uitgeschakeld met een zware knieblessure.

Arnesen wist de afgelopen weken ook de middenvelders Orkun Kökcü en Leroy Fer te behouden. Beiden verlengden hun contract bij Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Oranje zakt naar achtste plaats op wereldranglijst voetbal

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.

2 uur geleden
Wolverhampton Wanderers ontslaat coach Edwards na degradatie

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.

3 uur geleden
Oosting volgt Boel op als trainer van Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.

3 uur geleden
Voetbalelftal Haïti heeft van FIFA WK-tenue moeten aanpassen

BOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.

5 uur geleden
Gordon leidt Engeland naar laatste oefenzege in aanloop naar WK

ORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.

6 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre voorspelt historische openingsdag

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.

17 uur geleden
Infantino voorspelt spectaculair WK met veel kanshebbers

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.

17 uur geleden