Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen

Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met Bryan Linssen. De 29-jarige aanvaller, die afgelopen seizoen veertien doelpunten in de eredivisie maakte voor Vitesse, ondertekende maandag een driejarig contract in De Kuip. De Rotterdamse club slaagde er zo alsnog in de transfervrije Linssen binnen te halen.

Feyenoord onderhandelde een paar weken geleden ook al met de Limburger, maar toen was het verschil tussen vraag en aanbod te groot. De deal ketste daardoor aanvankelijk af. Linssen wilde na drie jaar bij Vitesse zijn contract in Arnhem niet verlengen en stond in de belangstelling van heel wat clubs. Uiteindelijk kwam hij er toch uit met Feyenoord.

De aanvaller maakte in drie jaar 41 competitietreffers voor Vitesse. Linssen kwam eerder uit voor Fortuna Sittard, MVV, VVV-Venlo, Heracles Almelo en FC Groningen.

Geen geheim

"Het is geen geheim dat we al langer gecharmeerd zijn van Bryan", zegt technisch directeur Frank Arnesen. "Zijn manier van spelen, zijn drive en zijn voorkomen passen goed bij Feyenoord. Mooi dus dat we er alsnog zijn uitgekomen. Zowel voor hem als voor ons is dit een stap vooruit."

Arnesen haalde eerder al middenvelder Mark Diemers en de Duitse aanvaller Christian Conteh naar De Kuip. De 20-jarige Conteh krijgt rustig de tijd om te wennen. Met Linssen heeft Feyenoord nu ook een aanvaller aangetrokken die er direct kan staan. De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra, die afgelopen seizoen een basisplaats veroverde, is nog lang uitgeschakeld met een zware knieblessure.

Arnesen wist de afgelopen weken ook de middenvelders Orkun Kökcü en Leroy Fer te behouden. Beiden verlengden hun contract bij Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

4 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

5 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

5 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

5 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

6 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

7 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

9 uur geleden