Feyenoord haalt Linssen alsnog binnen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met Bryan Linssen. De 29-jarige aanvaller, die afgelopen seizoen veertien doelpunten in de eredivisie maakte voor Vitesse, ondertekende maandag een driejarig contract in De Kuip. De Rotterdamse club slaagde er zo alsnog in de transfervrije Linssen binnen te halen.
Feyenoord onderhandelde een paar weken geleden ook al met de Limburger, maar toen was het verschil tussen vraag en aanbod te groot. De deal ketste daardoor aanvankelijk af. Linssen wilde na drie jaar bij Vitesse zijn contract in Arnhem niet verlengen en stond in de belangstelling van heel wat clubs. Uiteindelijk kwam hij er toch uit met Feyenoord.
De aanvaller maakte in drie jaar 41 competitietreffers voor Vitesse. Linssen kwam eerder uit voor Fortuna Sittard, MVV, VVV-Venlo, Heracles Almelo en FC Groningen.
Geen geheim
"Het is geen geheim dat we al langer gecharmeerd zijn van Bryan", zegt technisch directeur Frank Arnesen. "Zijn manier van spelen, zijn drive en zijn voorkomen passen goed bij Feyenoord. Mooi dus dat we er alsnog zijn uitgekomen. Zowel voor hem als voor ons is dit een stap vooruit."
Arnesen haalde eerder al middenvelder Mark Diemers en de Duitse aanvaller Christian Conteh naar De Kuip. De 20-jarige Conteh krijgt rustig de tijd om te wennen. Met Linssen heeft Feyenoord nu ook een aanvaller aangetrokken die er direct kan staan. De Colombiaanse vleugelspits Luis Sinisterra, die afgelopen seizoen een basisplaats veroverde, is nog lang uitgeschakeld met een zware knieblessure.
Arnesen wist de afgelopen weken ook de middenvelders Orkun Kökcü en Leroy Fer te behouden. Beiden verlengden hun contract bij Feyenoord.
Meer uit Voetbal
SAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.
7 uur geledenLISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.
14 uur geledenPORT OF SPAIN (ANP) - Dick Advocaat heeft zich met Curaçao gekwalificeerd voor de kwartfinales van de CONCACAF Nations League. Het is de eerste keer dat de ploeg daarin slaagt. De spelers van Advocaat hadden aan een 1-1-gelijkspel bij Trinidad en Tobago genoeg voor de groepswinst.
17 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi
1 dag geledenPORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.
1 dag geleden