Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord haalt bijna 150.000 euro op voor familie overleden Gyan

Feyenoord haalt bijna 150.000 euro op voor familie overleden Gyan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord en supportersvereniging FSV De Feijenoorder hebben met hun donatiecampagne bijna 150.000 euro opgehaald voor de familie van de overleden Christian Gyan. De geboren Ghanees, die in Rotterdam uitgroeide tot publiekslieveling, overleed kort voor de jaarwisseling op 43-jarige leeftijd. Gyan was ongeneeslijk ziek.

Feyenoord en de supportersvereniging startten op oudejaarsdag met een inzamelingsactie voor de familie van Gyan. De actie liep tot zondagavond 19.08 uur, een verwijzing naar het oprichtingsjaar van de club. De opbrengst bedroeg 147.307,90 euro. Feyenoord geeft het geld in beheer aan de familie.

Het geld is onder meer bedoeld om de uitvaart te bekostigen. Die vindt op zaterdag 22 januari in besloten kring plaats. Een dag eerder krijgen de supporters de mogelijkheid om Gyan de laatste eer te bewijzen.

De verdediger stond vanaf 1997 tot 2007 onder contract bij Feyenoord en speelde op huurbasis ook voor Excelsior. Gyan won in 2002 met Feyenoord de UEFA Cup en was zeer populair onder de supporters. Van Gyan is bekend dat hij vrijwel al zijn geld weggaf aan mensen die het volgens hem beter konden gebruiken. Hij werkte na zijn voetbalcarrière een tijdje in de Rotterdamse haven.

In 2017 hield Feyenoord ook al een inzamelingsactie voor Gyan. Toen kreeg de Ghanees een cheque van 35.500 euro.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

3 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

3 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

3 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

3 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

6 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

6 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

6 uur geleden