Feyenoord: geen concrete investeringsplannen
ROTTERDAM (ANP) - De interesse vanuit de Verenigde Staten is bekend bij Feyenoord, maar van concrete investeringsplannen is volgens de Rotterdamse club nog geen sprake. De Telegraaf meldde dat drie Amerikaanse investeringsmaatschappijen miljoenen willen investeren in Feyenoord. Vorig jaar was er ook al sprake van dat een maatschappij uit de Verenigde Staten een minderheidsaandeel in de club wilde verwerven, maar dat liep toen op niets uit.
"We praten voortdurend met partijen die Feyenoord financieel en sportief verder zouden kunnen helpen", aldus een woordvoerder van de nummer 3 van de eredivisie. "Het gaat in die gesprekken altijd primair over drie dingen: rendement, zeggenschap en zekerheid. Als er iets concreet is, laten we dat weten. Zo lang dat niet het geval is, gaan we niet in op namen, verhalen of geruchten."
De coronacrisis heeft Feyenoord financieel "in zeer zwaar weer" gebracht, zei algemeen directeur Mark Koevermans recent. De begroting voor komend seizoen moet met ongeveer een derde worden teruggeschroefd, wat neerkomt op zo'n 25 miljoen euro. Feyenoord heeft daarom ook nog geen investeringen gedaan in de selectie van trainer Dick Advocaat. De Hagenaar hoopt binnenkort wel Mark Diemers te kunnen begroeten. De 26-jarige middenvelder van Fortuna Sittard leek naar FC Groningen te verhuizen, maar bedacht zich toen Feyenoord zich vorige week meldde.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
12 minuten geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
6 uur geleden