Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord: geen concrete investeringsplannen

Feyenoord: geen concrete investeringsplannen

ROTTERDAM (ANP) - De interesse vanuit de Verenigde Staten is bekend bij Feyenoord, maar van concrete investeringsplannen is volgens de Rotterdamse club nog geen sprake. De Telegraaf meldde dat drie Amerikaanse investeringsmaatschappijen miljoenen willen investeren in Feyenoord. Vorig jaar was er ook al sprake van dat een maatschappij uit de Verenigde Staten een minderheidsaandeel in de club wilde verwerven, maar dat liep toen op niets uit.

"We praten voortdurend met partijen die Feyenoord financieel en sportief verder zouden kunnen helpen", aldus een woordvoerder van de nummer 3 van de eredivisie. "Het gaat in die gesprekken altijd primair over drie dingen: rendement, zeggenschap en zekerheid. Als er iets concreet is, laten we dat weten. Zo lang dat niet het geval is, gaan we niet in op namen, verhalen of geruchten."

De coronacrisis heeft Feyenoord financieel "in zeer zwaar weer" gebracht, zei algemeen directeur Mark Koevermans recent. De begroting voor komend seizoen moet met ongeveer een derde worden teruggeschroefd, wat neerkomt op zo'n 25 miljoen euro. Feyenoord heeft daarom ook nog geen investeringen gedaan in de selectie van trainer Dick Advocaat. De Hagenaar hoopt binnenkort wel Mark Diemers te kunnen begroeten. De 26-jarige middenvelder van Fortuna Sittard leek naar FC Groningen te verhuizen, maar bedacht zich toen Feyenoord zich vorige week meldde.

Meer uit Voetbal

Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

14 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

15 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

15 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

16 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

17 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

17 uur geleden