Feyenoord: geen concrete investeringsplannen
ROTTERDAM (ANP) - De interesse vanuit de Verenigde Staten is bekend bij Feyenoord, maar van concrete investeringsplannen is volgens de Rotterdamse club nog geen sprake. De Telegraaf meldde dat drie Amerikaanse investeringsmaatschappijen miljoenen willen investeren in Feyenoord. Vorig jaar was er ook al sprake van dat een maatschappij uit de Verenigde Staten een minderheidsaandeel in de club wilde verwerven, maar dat liep toen op niets uit.
"We praten voortdurend met partijen die Feyenoord financieel en sportief verder zouden kunnen helpen", aldus een woordvoerder van de nummer 3 van de eredivisie. "Het gaat in die gesprekken altijd primair over drie dingen: rendement, zeggenschap en zekerheid. Als er iets concreet is, laten we dat weten. Zo lang dat niet het geval is, gaan we niet in op namen, verhalen of geruchten."
De coronacrisis heeft Feyenoord financieel "in zeer zwaar weer" gebracht, zei algemeen directeur Mark Koevermans recent. De begroting voor komend seizoen moet met ongeveer een derde worden teruggeschroefd, wat neerkomt op zo'n 25 miljoen euro. Feyenoord heeft daarom ook nog geen investeringen gedaan in de selectie van trainer Dick Advocaat. De Hagenaar hoopt binnenkort wel Mark Diemers te kunnen begroeten. De 26-jarige middenvelder van Fortuna Sittard leek naar FC Groningen te verhuizen, maar bedacht zich toen Feyenoord zich vorige week meldde.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
10 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
12 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
15 uur geleden