Feyenoord: geen concrete investeringsplannen
ROTTERDAM (ANP) - De interesse vanuit de Verenigde Staten is bekend bij Feyenoord, maar van concrete investeringsplannen is volgens de Rotterdamse club nog geen sprake. De Telegraaf meldde dat drie Amerikaanse investeringsmaatschappijen miljoenen willen investeren in Feyenoord. Vorig jaar was er ook al sprake van dat een maatschappij uit de Verenigde Staten een minderheidsaandeel in de club wilde verwerven, maar dat liep toen op niets uit.
"We praten voortdurend met partijen die Feyenoord financieel en sportief verder zouden kunnen helpen", aldus een woordvoerder van de nummer 3 van de eredivisie. "Het gaat in die gesprekken altijd primair over drie dingen: rendement, zeggenschap en zekerheid. Als er iets concreet is, laten we dat weten. Zo lang dat niet het geval is, gaan we niet in op namen, verhalen of geruchten."
De coronacrisis heeft Feyenoord financieel "in zeer zwaar weer" gebracht, zei algemeen directeur Mark Koevermans recent. De begroting voor komend seizoen moet met ongeveer een derde worden teruggeschroefd, wat neerkomt op zo'n 25 miljoen euro. Feyenoord heeft daarom ook nog geen investeringen gedaan in de selectie van trainer Dick Advocaat. De Hagenaar hoopt binnenkort wel Mark Diemers te kunnen begroeten. De 26-jarige middenvelder van Fortuna Sittard leek naar FC Groningen te verhuizen, maar bedacht zich toen Feyenoord zich vorige week meldde.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
1 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.
14 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk moet het in de Nations League stellen zonder Ousmane Dembélé. De aanvaller van Paris Saint-Germain is nog altijd geblesseerd aan zijn hamstring en is vrijdag niet opgenomen in de selectie van bondscoach Zinédine Zidane. Aanvoerder Kylian Mbappé, die de vorige interlandperiode grotendeels miste vanwege een blessure, is wel weer beschikbaar voor het nationale elftal.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
20 uur geleden