Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord gaat voor winst tegen AS Roma, niet voor revanche

Feyenoord gaat voor winst tegen AS Roma, niet voor revanche

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot wil niet spreken van revanchegevoelens voor het eerste duel in de tussenronde van de Europa League met AS Roma van donderdag. "Maar als wij bijvoorbeeld voor de derde keer thuis tegen PSV spelen, dan vind ik het ook wel eens lekker om een keer te winnen. Dan begint het me wel lichtjes te irriteren en dat is nu ook zo", zei de coach, die de laatste jaren twee keer met Feyenoord verloor van de Italiaanse ploeg.

Slot benadrukte dat het belangrijkste doel is om de volgende ronde te bereiken. "Noem een andere club in Europa als tegenstander en dan zou ik de wedstrijd ook heel graag willen winnen", verklaarde Slot op de persconferentie een dag voor het duel in De Kuip. "Bovendien hebben zij nu een andere trainer en dat vind ik ook wel een verschil, dat je niet drie keer tegen dezelfde coach verliest."

Slot denkt ook niet dat zijn spelers bezig zijn met revanche. Naast het feit dat er donderdag veel andere spelers op het veld zullen staan, door transfers, blessures of ziekte, zijn ook zij bezig met andere zaken. "Als je bij een topclub speelt en een topspeler wil zijn, dan wil je elke wedstrijd winnen. Of je nu tegen AS Roma speelt of AZ, waar je zes van de zeven wedstrijden van hebt gewonnen. Dat maakt allemaal niet zo heel veel uit. Het gaat er vooral om dat je verder wil komen."

Verloren finale

Quilindschy Hartman sprak eerder op de persconferentie vergelijkbare woorden. "We willen winnen omdat het een grote wedstrijd is in de Europa League en we willen heel graag de volgende ronde bereiken, niet per se omdat het AS Roma is", aldus de verdediger.

Feyenoord verloor twee jaar geleden de finale van de Conference League van AS Roma. Vorig seizoen wonnen de Rotterdammers het eerste duel met Roma in de kwartfinales van de Europa League (1-0), waarna de ploeg in Rome na verlenging met 4-1 verloor.

Aftrap

De wedstrijd begint donderdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

3 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden