Feyenoord gaat technisch directeur Arnesen tot medio 2023 binden
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat het contract van technisch directeur Frank Arnesen verlengen. De club en de 65-jarige Deen hebben een principeakkoord bereikt over een nieuwe verbintenis, die tot medio 2023 loopt. Het contract van Arnesen zou deze zomer aflopen.
"Uiteraard is het mooi om langer bij Feyenoord te blijven. Met de technische staf, de scouting en alle overige collega’s binnen de club is sprake van een heel prettige samenwerking, waarbij we stap voor stap verder bouwen aan een solide voetbalfundament. We zijn met iets moois bezig, dat begint voorzichtig zijn vruchten af te werpen en ik wil dat proces heel graag nóg verder brengen dan we nu al zijn", aldus Arnesen.
De nieuwe algemeen directeur Dennis te Kloese is content dat Arnesen nog zeker zo'n anderhalf jaar de technische man is bij Feyenoord. "Frank is al twee jaar hard bezig om een technisch kader neer te zetten en structuren te vereenvoudigen en te verbeteren. We zijn ontzettend tevreden over de voortgang daarvan, maar de belangrijkste stap in het proces moet uiteraard nog komen: Feyenoord moet profijt gaan halen uit deze positieve veranderingen", aldus Te Kloese.
Eind vorige maand werd al het contract van hoofdtrainer Arne Slot verlengd tot medio 2024. Ook assistenten John de Wolf en Marino Pusic tekenden bij in De Kuip.
Feyenoord staat derde in de Eredivisie. De Rotterdammers zijn ook nog actief in de Conference League, waarin Partizan Belgrado donderdag de tegenstander is.
Arnesen werkt sinds begin 2020 bij Feyenoord. Hij was in het verleden ook technisch directeur bij clubs als Tottenham Hotspur, Chelsea en Hamburger SV. In Nederland werkte de voormalig middenvelder ook voor PSV.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
16 uur geleden