Feyenoord gaat Japanner Ueda snel presenteren
ZEIST (ANP) - Feyenoord verwacht de komst van Ayase Ueda snel bekend te kunnen maken. De 24-jarige aanvaller uit Japan komt over van Cercle Brugge, de ploeg waarvoor hij afgelopen seizoen 22 keer scoorde.
Ueda heeft nog geen werkvergunning. Daarom komt de wedstrijd van vrijdag tegen PSV om de Johan Cruijff Schaal waarschijnlijk te vroeg voor hem. Ueda start als tweede spits bij Feyenoord, achter topscorer Santiago Giménez die geschorst is voor de eerste twee groepsduels in de Champions League.
Feyenoord hoopt ook nog op de komst van Luka Ivanusec, de linksbuiten van Dinamo Zagreb. "Maar hij is nog niet medisch gekeurd. Zo ver is het nog niet", zei trainer Arne Slot op een persconferentie. "Ik ben erg tevreden met mijn huidige selectie. We staan er een stuk beter voor dan vorig jaar om deze tijd. Maar we zijn met Idrissi, Szymanski, Danilo en Kökçü ook wel belangrijke spelers verloren. Daarnaast is Trauner ook nog op de weg terug."
Het bedrag dat Feyenoord betaalt voor Ueda kan volgens verschillende media oplopen tot 10 miljoen euro. Feyenoord versterkte zich deze zomer al met Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Thomas Beelen, Thomas van den Belt en Yankuba Minteh.
"Maar ik weet ook dat het nog geen 1 september is", doelde de trainer van Feyenoord op de datum waarop de transfermarkt weer op slot gaat. "Tot dan blijft het afwachten, maar tot nu toe hoor je mij niet klagen. Nogmaals, we staan er beter voor dan vorig jaar om deze tijd, maar het doel is natuurlijk om beter te zijn dan in de tweede helft van het vorige seizoen."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
6 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
8 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
10 uur geleden