Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord en Vitesse willen naar play-offs Conference League

Feyenoord en Vitesse willen naar play-offs Conference League

ROTTERDAM/DUBLIN (ANP) - Feyenoord en Vitesse hopen zich donderdag te plaatsen voor de play-offs van de Conference League. De uitgangspositie van de Rotterdammers is na de eerste wedstrijd van vorige week een stuk gunstiger dan die van de Arnhemmers.

Feyenoord won in de derde voorronde met 3-0 bij FC Luzern uit Zwitserland en moet de klus nu in eigen stadion kunnen klaren. De aftrap in De Kuip is om 20.00 uur. Als Feyenoord het redt, wacht in de play-offs een tweestrijd met de Zweedse club IF Elfsborg of FK Velez uit Bosnië.

Vitesse wist vorige week voor eigen publiek een nederlaag in de Gelredome tegen het Ierse Dundalk FC maar net te voorkomen (2-2). De return wordt donderdag om 21.00 uur gespeeld in het Tallaght Stadium in Dublin. Aanvaller Oussama Tannane mist het duel wegens fysieke klachten. Loïs Openda is er ook niet bij. De Belgische aanvaller kreeg een rode kaart in het eerste duel. Bij winst treft Vitesse in de play-offs naar alle waarschijnlijkheid Anderlecht, dat het eerste duel met de Albanese club Laçi al met 3-0 won.

Meer uit Voetbal

Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

25 minuten geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

2 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

6 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

16 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

16 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

17 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

17 uur geleden