Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord en Vitesse willen naar play-offs Conference League

Feyenoord en Vitesse willen naar play-offs Conference League

ROTTERDAM/DUBLIN (ANP) - Feyenoord en Vitesse hopen zich donderdag te plaatsen voor de play-offs van de Conference League. De uitgangspositie van de Rotterdammers is na de eerste wedstrijd van vorige week een stuk gunstiger dan die van de Arnhemmers.

Feyenoord won in de derde voorronde met 3-0 bij FC Luzern uit Zwitserland en moet de klus nu in eigen stadion kunnen klaren. De aftrap in De Kuip is om 20.00 uur. Als Feyenoord het redt, wacht in de play-offs een tweestrijd met de Zweedse club IF Elfsborg of FK Velez uit Bosnië.

Vitesse wist vorige week voor eigen publiek een nederlaag in de Gelredome tegen het Ierse Dundalk FC maar net te voorkomen (2-2). De return wordt donderdag om 21.00 uur gespeeld in het Tallaght Stadium in Dublin. Aanvaller Oussama Tannane mist het duel wegens fysieke klachten. Loïs Openda is er ook niet bij. De Belgische aanvaller kreeg een rode kaart in het eerste duel. Bij winst treft Vitesse in de play-offs naar alle waarschijnlijkheid Anderlecht, dat het eerste duel met de Albanese club Laçi al met 3-0 won.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

10 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

11 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

11 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

11 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

13 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

15 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

15 uur geleden