Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord en Vitesse willen naar play-offs Conference League

Feyenoord en Vitesse willen naar play-offs Conference League

ROTTERDAM/DUBLIN (ANP) - Feyenoord en Vitesse hopen zich donderdag te plaatsen voor de play-offs van de Conference League. De uitgangspositie van de Rotterdammers is na de eerste wedstrijd van vorige week een stuk gunstiger dan die van de Arnhemmers.

Feyenoord won in de derde voorronde met 3-0 bij FC Luzern uit Zwitserland en moet de klus nu in eigen stadion kunnen klaren. De aftrap in De Kuip is om 20.00 uur. Als Feyenoord het redt, wacht in de play-offs een tweestrijd met de Zweedse club IF Elfsborg of FK Velez uit Bosnië.

Vitesse wist vorige week voor eigen publiek een nederlaag in de Gelredome tegen het Ierse Dundalk FC maar net te voorkomen (2-2). De return wordt donderdag om 21.00 uur gespeeld in het Tallaght Stadium in Dublin. Aanvaller Oussama Tannane mist het duel wegens fysieke klachten. Loïs Openda is er ook niet bij. De Belgische aanvaller kreeg een rode kaart in het eerste duel. Bij winst treft Vitesse in de play-offs naar alle waarschijnlijkheid Anderlecht, dat het eerste duel met de Albanese club Laçi al met 3-0 won.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink blij met optredens Leuchter en Peddemors

BRAGA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink is over het algemeen tevreden met het spel van zijn sterk gewijzigde formatie in het gewonnen oefenduel met Portugal (1-2). Onder anderen Romée Leuchter en Ella Peddemors, die voor het eerst in de basis stond bij de voetbalsters van Oranje, maakten een goede indruk op hem.

1 uur geleden
Duitsland en Spanje gelijk in eerste finaleduel Nations League

KAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.

1 uur geleden
ADO Den Haag verstevigt koppositie met zege in Venlo

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).

1 uur geleden
Voetbalsters beginnen met sterk gewijzigd elftal tegen Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.

4 uur geleden
Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

6 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

6 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

8 uur geleden