Feyenoord en PSV horen tegenstanders groepsfase Champions League
MONACO (ANP) - Feyenoord en PSV komen donderdagavond te weten wie hun tegenstanders in de Champions League worden. De Rotterdammers zijn als landskampioen direct geplaatst voor het hoofdtoernooi, de ploeg uit Eindhoven versloeg woensdagavond Rangers FC in de play-offs.
Feyenoord geniet een beschermde status bij de loting in Monaco en zit in pot 1. De ploeg van Arne Slot kan daarom niet worden gekoppeld aan Manchester City, Sevilla, Bayern München, Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Napoli en Benfica. PSV zit in pot 3.
Tijdens de loting maakt UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin ook bekend wie de speler, speelster en coach van het seizoen 2022-2023 zijn. De Nederlandse bondscoach Sarina Wiegman van Engeland is genomineerd voor de titel van vrouwencoach van het jaar.
De loting begint om 18.00 uur in Monaco.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
4 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden