Feyenoord en PSV horen tegenstanders groepsfase Champions League
MONACO (ANP) - Feyenoord en PSV komen donderdagavond te weten wie hun tegenstanders in de Champions League worden. De Rotterdammers zijn als landskampioen direct geplaatst voor het hoofdtoernooi, de ploeg uit Eindhoven versloeg woensdagavond Rangers FC in de play-offs.
Feyenoord geniet een beschermde status bij de loting in Monaco en zit in pot 1. De ploeg van Arne Slot kan daarom niet worden gekoppeld aan Manchester City, Sevilla, Bayern München, Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Napoli en Benfica. PSV zit in pot 3.
Tijdens de loting maakt UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin ook bekend wie de speler, speelster en coach van het seizoen 2022-2023 zijn. De Nederlandse bondscoach Sarina Wiegman van Engeland is genomineerd voor de titel van vrouwencoach van het jaar.
De loting begint om 18.00 uur in Monaco.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden