Feyenoord en NEC strijden in De Kuip om KNVB-beker
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord en NEC nemen het om 18.00 uur in de finale van de KNVB-beker in De Kuip tegen elkaar op. De Rotterdammers wonnen het toernooi dertien keer, in 2018 voor het laatst. NEC staat nog op nul eindzeges, maar stond al wel vier keer in de finale.
Feyenoord-trainer Arne Slot mist de langer geblesseerden Quilindschy Hartman en Gjivai Zechiёl. Verdediger Gernot Trauner maakte afgelopen weekend tijdens de gewonnen wedstrijd bij Fortuna Sittard (0-1) zijn eerste speelminuten sinds februari. De herstelde keeper Justin Bijlow zit op de bank.
Ook NEC-coach Rogier Meijer heeft veel te kiezen. De voormalige middenvelder kan alleen niet beschikken over de langer geblesseerde Yvandro Borges Sanches. Lasse Schöne, Bart van Rooij en Dirk Proper zijn bijtijds fit.
Halverwege januari verspeelde Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen NEC in de Eredivisie een voorsprong van twee doelpunten: 2-2. De ontmoeting in Nijmegen is op 12 mei.
Vorig seizoen ging de KNVB-beker naar PSV, dat na strafschoppen Ajax versloeg.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
7 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
8 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
10 uur geleden