Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord en FC Twente scoren niet in De Kuip

Feyenoord en FC Twente scoren niet in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en FC Twente heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in De Kuip (0-0).

Feyenoord, de nummer 2 van de Eredivisie, houdt een voorsprong van 5 punten op het als derde geklasseerde FC Twente. De kampioen uit Rotterdam zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. FC Twente heeft nu 3 punten meer dan AZ en 4 punten meer dan Ajax.

Michel Vlap verzuimde FC Twente voor rust op voorsprong te brengen. De middenvelder kreeg samen met Joshua Brenet een vrije doorgang naar het doel van de thuisploeg. Brenet speelde zijn ploeggenoot keurig aan, maar Vlap vergat achter de bal te blijven. Zijn treffer werd dus afgekeurd vanwege buitenspel.

Santiago Giménez mocht in de 47e minuut een strafschop nemen, na een lichte overtreding van Michal Sadilek op Igor Paixão. Die mogelijkheid was niet aan de topscorer van Feyenoord besteed. Doelman Lars Unnerstall keerde de inzet van de Mexicaan.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

10 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

10 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

12 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

13 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

14 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

16 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

17 uur geleden