Feyenoord en FC Twente scoren niet in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en FC Twente heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in De Kuip (0-0).
Feyenoord, de nummer 2 van de Eredivisie, houdt een voorsprong van 5 punten op het als derde geklasseerde FC Twente. De kampioen uit Rotterdam zag de achterstand op koploper PSV groeien tot 12 punten. FC Twente heeft nu 3 punten meer dan AZ en 4 punten meer dan Ajax.
Michel Vlap verzuimde FC Twente voor rust op voorsprong te brengen. De middenvelder kreeg samen met Joshua Brenet een vrije doorgang naar het doel van de thuisploeg. Brenet speelde zijn ploeggenoot keurig aan, maar Vlap vergat achter de bal te blijven. Zijn treffer werd dus afgekeurd vanwege buitenspel.
Santiago Giménez mocht in de 47e minuut een strafschop nemen, na een lichte overtreding van Michal Sadilek op Igor Paixão. Die mogelijkheid was niet aan de topscorer van Feyenoord besteed. Doelman Lars Unnerstall keerde de inzet van de Mexicaan.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
1 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
9 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
22 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
23 uur geleden