Feyenoord en FC Twente in balans: 1-1
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen punten laten liggen. De ploeg van trainer Dick Advocaat kwam in De Kuip niet verder dan 1-1 tegen FC Twente. Václav Cerný bracht de club uit Enschede al binnen 2 minuten op voorsprong, Steven Berghuis trok de stand na een half uur spelen gelijk uit een strafschop.
De Rotterdamse aanvoerder zag zijn eerste inzet vanaf 11 meter gestopt worden door Twente-doelman Joël Drommel, maar Berghuis mocht nogmaals aanleggen omdat hij bij de rebound zelf onderuit werd getikt. De aanvaller schoot zijn tweede poging wel vol overtuiging binnen. Dankzij twee treffers van Berghuis was Feyenoord het seizoen vorige week begonnen met een zege bij PEC Zwolle (0-2).
De 13.000 toeschouwers in De Kuip zagen in de slotfase de Portugees João Carlos Teixeira debuteren bij Feyenoord.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
39 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
2 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
5 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
10 uur geleden