Feyenoord en AZ horen volgende tegenstanders in Europa
NYON (ANP) - Feyenoord en AZ horen vrijdag wie hun volgende tegenstander wordt bij hun Europese opmars. De Rotterdammers bereikten ten koste van het Oekraïense Sjachtar Donetsk de kwartfinales van de Europa League na een monsterzege (7-1) in De Kuip.
AZ won, net als vorige week, met 2-1 van het Italiaanse Lazio en mag zich kwartfinalist in de Conference League noemen. De Alkmaarders horen kort na 14.00 uur wie hun volgende tegenstander wordt. Feyenoord weet dat een uur eerder.
In Nyon, op het hoofdkantoor van de UEFA, wordt om 12.00 uur begonnen met de loting voor de Champions League. Met Real Madrid, Chelsea en Bayern München zitten de winnaars van de laatste drie edities in de koker, net als Benfica en Manchester City. Italië is hofleverancier met AC Milan, Napoli en Internazionale.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
7 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
14 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden