Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord en Ajax hervatten Europees seizoen met thuisduel

Feyenoord en Ajax hervatten Europees seizoen met thuisduel

AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord en Ajax hervatten het Europese seizoen met een thuiswedstrijd. De kampioen uit Rotterdam ontvangt vanaf 18.45 uur AS Roma voor een duel in de tussenronde van de Europa League. Ajax neemt het vanaf 21.00 uur op tegen de Noorse kampioen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League.

Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij geen beroep kan doen op Quinten Timber en Lutsharel Geertruida. Santiago Giménez lijkt wel op tijd hersteld van een kuitblessure. Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt zullen zeker niet in actie komen tegen de Italianen, die Feyenoord de afgelopen seizoenen in de finale van de Conference League en kwartfinale van de Europa League de baas bleven.

Ajax kan weer een beroep doen op Devyne Rensch. Branco van den Boomen keert als wisselspeler terug in de selectie voor het duel met de kampioen van Noorwegen. Steven Berghuis vervangt de geblesseerde Steven Bergwijn weer als aanvoerder.

De winnaars van de dubbele ontmoetingen plaatsen zich voor de achtste finales van de Europa League en Conference League.

Meer uit Voetbal

International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

40 minuten geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

2 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

3 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

8 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

21 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 dag geleden