Feyenoord en Ajax hervatten Europees seizoen met thuisduel
AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord en Ajax hervatten het Europese seizoen met een thuiswedstrijd. De kampioen uit Rotterdam ontvangt vanaf 18.45 uur AS Roma voor een duel in de tussenronde van de Europa League. Ajax neemt het vanaf 21.00 uur op tegen de Noorse kampioen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League.
Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij geen beroep kan doen op Quinten Timber en Lutsharel Geertruida. Santiago Giménez lijkt wel op tijd hersteld van een kuitblessure. Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt zullen zeker niet in actie komen tegen de Italianen, die Feyenoord de afgelopen seizoenen in de finale van de Conference League en kwartfinale van de Europa League de baas bleven.
Ajax kan weer een beroep doen op Devyne Rensch. Branco van den Boomen keert als wisselspeler terug in de selectie voor het duel met de kampioen van Noorwegen. Steven Berghuis vervangt de geblesseerde Steven Bergwijn weer als aanvoerder.
De winnaars van de dubbele ontmoetingen plaatsen zich voor de achtste finales van de Europa League en Conference League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
3 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
4 uur geleden