Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord en Ajax hervatten Europees seizoen met thuisduel

Feyenoord en Ajax hervatten Europees seizoen met thuisduel

AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord en Ajax hervatten het Europese seizoen met een thuiswedstrijd. De kampioen uit Rotterdam ontvangt vanaf 18.45 uur AS Roma voor een duel in de tussenronde van de Europa League. Ajax neemt het vanaf 21.00 uur op tegen de Noorse kampioen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League.

Trainer Arne Slot van Feyenoord verwacht dat hij geen beroep kan doen op Quinten Timber en Lutsharel Geertruida. Santiago Giménez lijkt wel op tijd hersteld van een kuitblessure. Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt zullen zeker niet in actie komen tegen de Italianen, die Feyenoord de afgelopen seizoenen in de finale van de Conference League en kwartfinale van de Europa League de baas bleven.

Ajax kan weer een beroep doen op Devyne Rensch. Branco van den Boomen keert als wisselspeler terug in de selectie voor het duel met de kampioen van Noorwegen. Steven Berghuis vervangt de geblesseerde Steven Bergwijn weer als aanvoerder.

De winnaars van de dubbele ontmoetingen plaatsen zich voor de achtste finales van de Europa League en Conference League.

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

1 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

2 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

4 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

4 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

6 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

6 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

6 uur geleden