Feyenoord door supporters met vuurwerk onthaald in Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Duizenden supporters hebben de spelers van Feyenoord met vuurwerk onthaald in Rotterdam na de gewonnen Klassieker in de Johan Cruijff ArenA. Voor het eerst sinds 2005 zegevierde Feyenoord in Amsterdam: 2-3. De ploeg van trainer Arne Slot sloeg daardoor aan kop van de ranglijst een gat van 6 punten met Ajax.
De spelersbus keerde aan het begin van de avond terug op trainingscomplex 1908. Daar hadden duizenden supporters zich verzameld. Zij staken vuurwerk en fakkels af toen de bus arriveerde. Eerder op de dag waren enkele supporters al in de fontein gesprongen bij het Hofplein, nabij de Coolsingel, om de zege op Ajax te vieren.
Acht wedstrijden voor het einde van de competitie heeft Feyenoord de beste papieren om kampioen te worden. De laatste titel van de Rotterdammers dateert van 2017.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Bundesligaclub VfL Wolfsburg heeft na enkele maanden trainer Daniel Bauer alweer opzijgeschoven. Hij volgde in november de ontslagen Nederlander Paul Simonis op, maar kon de club niet beter laten voetballen. Wolfsburg verloor zaterdag met 2-1 van HSV en verkeert in degradatiezorgen.
23 minuten geledenBALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
12 uur geleden