Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord door supporters met vuurwerk onthaald in Rotterdam

Feyenoord door supporters met vuurwerk onthaald in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Duizenden supporters hebben de spelers van Feyenoord met vuurwerk onthaald in Rotterdam na de gewonnen Klassieker in de Johan Cruijff ArenA. Voor het eerst sinds 2005 zegevierde Feyenoord in Amsterdam: 2-3. De ploeg van trainer Arne Slot sloeg daardoor aan kop van de ranglijst een gat van 6 punten met Ajax.

De spelersbus keerde aan het begin van de avond terug op trainingscomplex 1908. Daar hadden duizenden supporters zich verzameld. Zij staken vuurwerk en fakkels af toen de bus arriveerde. Eerder op de dag waren enkele supporters al in de fontein gesprongen bij het Hofplein, nabij de Coolsingel, om de zege op Ajax te vieren.

Acht wedstrijden voor het einde van de competitie heeft Feyenoord de beste papieren om kampioen te worden. De laatste titel van de Rotterdammers dateert van 2017.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

27 minuten geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

1 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

3 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

3 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

3 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

4 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

5 uur geleden