Feyenoord door supporters met vuurwerk onthaald in Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Duizenden supporters hebben de spelers van Feyenoord met vuurwerk onthaald in Rotterdam na de gewonnen Klassieker in de Johan Cruijff ArenA. Voor het eerst sinds 2005 zegevierde Feyenoord in Amsterdam: 2-3. De ploeg van trainer Arne Slot sloeg daardoor aan kop van de ranglijst een gat van 6 punten met Ajax.
De spelersbus keerde aan het begin van de avond terug op trainingscomplex 1908. Daar hadden duizenden supporters zich verzameld. Zij staken vuurwerk en fakkels af toen de bus arriveerde. Eerder op de dag waren enkele supporters al in de fontein gesprongen bij het Hofplein, nabij de Coolsingel, om de zege op Ajax te vieren.
Acht wedstrijden voor het einde van de competitie heeft Feyenoord de beste papieren om kampioen te worden. De laatste titel van de Rotterdammers dateert van 2017.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.
41 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.
41 minuten geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.
2 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.
7 uur geleden