Feyenoord-doelman Bijlow schuldbewust: die bal moet ik pakken
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow draaide er na het puntenverlies tegen NEC (2-2) niet omheen. "Een keeper van mijn niveau moet die bal pakken. Dat is heel simpel, daar hoeven we niet lang over te praten", zei hij tegen ESPN over de 2-2 van Magnus Mattsson. Bijlow verkeek zich op een schot van de Deen.
Bijlow herkent een bepaald patroon. "Het is een beetje het verhaal van dit seizoen. We spelen goed en komen op voorsprong, maar die breiden we niet verder uit. Vervolgens geven we tegenstanders de kans terug in de wedstrijd te komen. Het heeft ook een klein beetje met volwassenheid te maken."
Feyenoord zag door het gelijkspel de achterstand op koploper PSV oplopen tot 12 punten. In de Eredivisie staan nog twaalf speelronden op het programma.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft de zeven gewonde supporters en hun gezinnen uitgenodigd voor een bijeenkomst zaterdag bij de club. Daar zal de burgemeester van Leeuwarden ook bij aanwezig zijn. Volgens een woordvoerder van de club gaat het hierbij om nazorg voor de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag tijdens het duel met Feyenoord.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Sem van Duijn voor een seizoen verhuurd aan FC Utrecht. In de overeenkomst van de 22-jarige aanvaller is een optie tot koop opgenomen. Van Duijn tekende in juli een verlengd contract tot de zomer van 2031 bij AZ.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi heeft opnieuw een landgenoot als trainer gekregen bij Inter Miami. De club uit Florida stelde de 52-jarige Kily González aan als vervanger van de in april opgestapte Javier Mascherano. Interim-trainer Guillermo Hoyos blijft verantwoordelijk voor het elftal tot González de benodigde werkvergunningen heeft.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in de Spaanse voetbalcompetitie overgenomen van Real Madrid. Het elftal van trainer Hansi Flick boekte in eigen stadion een overwinning op Athletic Club: 2-0.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met een ruime zege het hoofdtoernooi van de Conference League bereikt. De club was opnieuw veel te sterk voor FC Sion (5-3), na de zege van vorige week in Zwitserland (2-4).
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax staat in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club won ook de thuiswedstrijd tegen FC Sion (5-3), na een zege vorige week in Zwitserland (2-4).
15 uur geledenBAKOE (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Enschedeërs wonnen in de play-offs in Azerbeidzjan na verlenging met 4-1 van FK Qarabağ. FC Twente had de thuiswedstrijd vorige week met 1-0 verloren.
17 uur geleden