Feyenoord-doelman Bijlow loopt opnieuw blessure op
ALKMAAR (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow heeft opnieuw een blessure opgelopen. In de uitwedstrijd tegen AZ moest hij zich na ruim een half uur laten vervangen.
Het is onduidelijk wanneer Bijlow de blessure precies opliep. De keeper van het Nederlands elftal ging op de grond zitten toen de bal op een ander deel van het veld was. Bijlow greep naar zijn rechtervoet en moest, met tranen in zijn ogen, van het veld worden gedragen. Timon Wellenreuther verving hem.
Bijlow is vaker geblesseerd. Eind augustus liep hij een breuk in de pols van zijn linkerhand op. In oktober maakte de keeper zijn rentree. Bijlow keerde in november terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman gaf in de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Ierland en Gibraltar de voorkeur aan Bart Verbruggen van Brighton & Hove Albion.
Wie op het komende EK de eerste doelman van Oranje wordt, is nog niet duidelijk. Koeman zei zondag bij ESPN nog in zowel Verbruggen, Bijlow als Mark Flekken een kandidaat te zien. Eind maart speelt het Nederlands elftal twee oefenwedstrijden, tegen Duitsland en Schotland. Daarna komt Oranje pas weer bij elkaar als de voorbereiding op het EK begint.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
7 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
8 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden