Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-doelman Bijlow loopt opnieuw blessure op

Feyenoord-doelman Bijlow loopt opnieuw blessure op

ALKMAAR (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow heeft opnieuw een blessure opgelopen. In de uitwedstrijd tegen AZ moest hij zich na ruim een half uur laten vervangen.

Het is onduidelijk wanneer Bijlow de blessure precies opliep. De keeper van het Nederlands elftal ging op de grond zitten toen de bal op een ander deel van het veld was. Bijlow greep naar zijn rechtervoet en moest, met tranen in zijn ogen, van het veld worden gedragen. Timon Wellenreuther verving hem.

Bijlow is vaker geblesseerd. Eind augustus liep hij een breuk in de pols van zijn linkerhand op. In oktober maakte de keeper zijn rentree. Bijlow keerde in november terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman gaf in de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Ierland en Gibraltar de voorkeur aan Bart Verbruggen van Brighton & Hove Albion.

Wie op het komende EK de eerste doelman van Oranje wordt, is nog niet duidelijk. Koeman zei zondag bij ESPN nog in zowel Verbruggen, Bijlow als Mark Flekken een kandidaat te zien. Eind maart speelt het Nederlands elftal twee oefenwedstrijden, tegen Duitsland en Schotland. Daarna komt Oranje pas weer bij elkaar als de voorbereiding op het EK begint.

Meer uit Voetbal

Beerensteyn traint opnieuw met rest van selectie in Zwitserland

THUN (ANP) - Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft ook tijdens de tweede training in Zwitserland meegedaan met de rest van de EK-selectie van Oranje. De van een spierblessure herstellende spits deed aan het begin van de oefensessie mee aan enkele felle sprint- en passoefeningen. Daarna werd het trainingscomplex in het zonnige Thun, fraai gelegen tegen de achtergrond van besneeuwde bergtoppen, afgesloten voor de media.

37 minuten geleden
Scheidsrechters moeten richtlijn protesteren beter handhaven

ZEIST (ANP) - Scheidsrechters in het voetbal moeten zich komend seizoen beter aan de richtlijn houden dat alleen een aanvoerder mag protesteren over de leiding. Dat zei manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen tijdens een mediabijeenkomst in Zeist.

38 minuten geleden
In Eredivisie 26 foute beslissingen ondanks inzet VAR

ZEIST (ANP) - Er zijn in het vorige seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 26 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen bekendgemaakt in Zeist.

47 minuten geleden
AZ verlengt contract met doelman Owusu-Oduro tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract van doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. Dat meldt de Alkmaarse club.

1 uur geleden
Feyenoord bevestigt komst middenvelder Valente

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Luciano Valente bevestigd. De 21-jarige middenvelder ondertekende een vierjarig contract bij de Rotterdammers, die zich eerder versterkten met Sem Steijn.

2 uur geleden
Guirassy helpt Borussia Dortmund als laatste naar kwartfinales WK

ATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.

4 uur geleden
Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

15 uur geleden