Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-doelman Bijlow loopt opnieuw blessure op

Feyenoord-doelman Bijlow loopt opnieuw blessure op

ALKMAAR (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow heeft opnieuw een blessure opgelopen. In de uitwedstrijd tegen AZ moest hij zich na ruim een half uur laten vervangen.

Het is onduidelijk wanneer Bijlow de blessure precies opliep. De keeper van het Nederlands elftal ging op de grond zitten toen de bal op een ander deel van het veld was. Bijlow greep naar zijn rechtervoet en moest, met tranen in zijn ogen, van het veld worden gedragen. Timon Wellenreuther verving hem.

Bijlow is vaker geblesseerd. Eind augustus liep hij een breuk in de pols van zijn linkerhand op. In oktober maakte de keeper zijn rentree. Bijlow keerde in november terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman gaf in de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Ierland en Gibraltar de voorkeur aan Bart Verbruggen van Brighton & Hove Albion.

Wie op het komende EK de eerste doelman van Oranje wordt, is nog niet duidelijk. Koeman zei zondag bij ESPN nog in zowel Verbruggen, Bijlow als Mark Flekken een kandidaat te zien. Eind maart speelt het Nederlands elftal twee oefenwedstrijden, tegen Duitsland en Schotland. Daarna komt Oranje pas weer bij elkaar als de voorbereiding op het EK begint.

Meer uit Voetbal

Spanje boekt tegen Tsjechië derde zege in Nations League

OVIEDO (ANP) - Spanje heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Nations League gewonnen. In Oviedo versloeg de Europees en wereldkampioen Tsjechië met 3-1.

4 uur geleden
Dallinga loopt kruisbandblessure op in oefenduel 1. FC Köln

KEULEN (ANP) - Thijs Dallinga heeft tijdens een oefenwedstrijd van zijn ploeg 1. FC Köln een kruisbandblessure opgelopen. De aanvaller zal daardoor voor langere tijd niet inzetbaar zijn, meldde zijn Duitse werkgever.

6 uur geleden
Fernandes roemt Ronaldo als symbool van het Portugese voetbal

PORTO (ANP/AFP) - De Portugese international Bruno Fernandes heeft gezegd dat teamgenoot Cristiano Ronaldo voor altijd het grootste symbool van het Portugese nationale team is. De voetballer van Manchester United riep een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Noorwegen op tot eenheid, na tumultueuze dagen na het weglopen van Ronaldo uit de selectie.

6 uur geleden
Engeland verslaat weerloos Kroatië met 7-0 in Nations League

RIJEKA (ANP) - Engeland heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Nations League. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel overklaste Kroatië in eigen huis en won met 7-0. Bij rust bedroeg de marge al vier doelpunten.

7 uur geleden
De Jong maakt rentree op trainingsveld bij Barcelona na blessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.

10 uur geleden
Persconferentie Ierland voor duel met Israël abrupt afgebroken

BAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.

10 uur geleden
Vele tegendoelpunten zijn steeds meer een thema bij Oranje

ZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.

11 uur geleden