Feyenoord-doelman Bijlow haakt geblesseerd af bij Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Doelman Justin Bijlow komt vanwege klachten aan een bovenbeen niet in actie bij Jong Oranje. Hij keert terug naar Feyenoord om aan zijn herstel te werken. Bijlow mist de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Jong Gibraltar van donderdag.
Jasper Schendelaar van Telstar vervangt Bijlow, en sluit zaterdagavond na de wedstrijd van Telstar tegen TOP Oss aan bij Jong Oranje. Bondscoach Erwin van de Looi kan daardoor donderdag ook geen beroep doen op Schendelaar.
Bijlow speelde tot dusver elf interlands voor Jong Oranje. Hij debuteerde op 6 oktober 2017 tijdens de wedstrijd tussen Jong Nederland en Jong Letland.
Dinsdag 13 oktober staat de uitwedstrijd tegen Jong Cyprus op het programma.
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
10 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
14 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
14 uur geleden