Feyenoord denkt keeper Bijlow twee maanden kwijt te zijn
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord denkt Justin Bijlow zo'n twee maanden kwijt te zijn. De keeper van de Rotterdammers liep afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen AZ een kuitblessure op. Hij verliet het veld geƫmotioneerd.
Direct na het duel in Alkmaar werd gevreesd dat Bijlow mogelijk het EK aan zich voorbij moest laten gaan. Het EK in Duitsland begint op 14 juni.
Oranje komt in maart weer in actie. De ploeg van Ronald Koeman speelt dan oefeninterlands tegen Schotland (22 maart) en Duitsland (26 maart). Die duels mist Bijlow, die de afgelopen jaren met regelmaat geblesseerd was, wel.
Ernst
Dinsdagmiddag zei trainer Arne Slot nog niets te kunnen zeggen over de ernst van de blessure. "Verschillende mensen kijken naar zijn kuitspier. Daar komt eerdaags een diagnose uit", liet hij optekenen tijdens een persconferentie. "We hebben een keeper die niet 34 competitieduels per seizoen speelt. Hopelijk komt daar snel verandering in. Maar daar hebben we wel rekening mee gehouden. We hebben met Timon Wellenreuther een heel goede tweede doelman aangetrokken."
Feyenoord en AZ treffen elkaar woensdag opnieuw, dan in de KNVB-beker. Zondag staat voor de nummer 2 van de Eredivisie het duel met stadgenoot Sparta op het programma.
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
9 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabiƫ veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
13 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
18 uur geleden