Feyenoord denkt keeper Bijlow twee maanden kwijt te zijn
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord denkt Justin Bijlow zo'n twee maanden kwijt te zijn. De keeper van de Rotterdammers liep afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen AZ een kuitblessure op. Hij verliet het veld geëmotioneerd.
Direct na het duel in Alkmaar werd gevreesd dat Bijlow mogelijk het EK aan zich voorbij moest laten gaan. Het EK in Duitsland begint op 14 juni.
Oranje komt in maart weer in actie. De ploeg van Ronald Koeman speelt dan oefeninterlands tegen Schotland (22 maart) en Duitsland (26 maart). Die duels mist Bijlow, die de afgelopen jaren met regelmaat geblesseerd was, wel.
Ernst
Dinsdagmiddag zei trainer Arne Slot nog niets te kunnen zeggen over de ernst van de blessure. "Verschillende mensen kijken naar zijn kuitspier. Daar komt eerdaags een diagnose uit", liet hij optekenen tijdens een persconferentie. "We hebben een keeper die niet 34 competitieduels per seizoen speelt. Hopelijk komt daar snel verandering in. Maar daar hebben we wel rekening mee gehouden. We hebben met Timon Wellenreuther een heel goede tweede doelman aangetrokken."
Feyenoord en AZ treffen elkaar woensdag opnieuw, dan in de KNVB-beker. Zondag staat voor de nummer 2 van de Eredivisie het duel met stadgenoot Sparta op het programma.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
7 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden