Feyenoord denkt keeper Bijlow twee maanden kwijt te zijn
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord denkt Justin Bijlow zo'n twee maanden kwijt te zijn. De keeper van de Rotterdammers liep afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen AZ een kuitblessure op. Hij verliet het veld geëmotioneerd.
Direct na het duel in Alkmaar werd gevreesd dat Bijlow mogelijk het EK aan zich voorbij moest laten gaan. Het EK in Duitsland begint op 14 juni.
Oranje komt in maart weer in actie. De ploeg van Ronald Koeman speelt dan oefeninterlands tegen Schotland (22 maart) en Duitsland (26 maart). Die duels mist Bijlow, die de afgelopen jaren met regelmaat geblesseerd was, wel.
Ernst
Dinsdagmiddag zei trainer Arne Slot nog niets te kunnen zeggen over de ernst van de blessure. "Verschillende mensen kijken naar zijn kuitspier. Daar komt eerdaags een diagnose uit", liet hij optekenen tijdens een persconferentie. "We hebben een keeper die niet 34 competitieduels per seizoen speelt. Hopelijk komt daar snel verandering in. Maar daar hebben we wel rekening mee gehouden. We hebben met Timon Wellenreuther een heel goede tweede doelman aangetrokken."
Feyenoord en AZ treffen elkaar woensdag opnieuw, dan in de KNVB-beker. Zondag staat voor de nummer 2 van de Eredivisie het duel met stadgenoot Sparta op het programma.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
4 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
5 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
16 uur geleden