Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord denkt keeper Bijlow twee maanden kwijt te zijn

Feyenoord denkt keeper Bijlow twee maanden kwijt te zijn

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord denkt Justin Bijlow zo'n twee maanden kwijt te zijn. De keeper van de Rotterdammers liep afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen AZ een kuitblessure op. Hij verliet het veld geëmotioneerd.

Direct na het duel in Alkmaar werd gevreesd dat Bijlow mogelijk het EK aan zich voorbij moest laten gaan. Het EK in Duitsland begint op 14 juni.

Oranje komt in maart weer in actie. De ploeg van Ronald Koeman speelt dan oefeninterlands tegen Schotland (22 maart) en Duitsland (26 maart). Die duels mist Bijlow, die de afgelopen jaren met regelmaat geblesseerd was, wel.

Ernst

Dinsdagmiddag zei trainer Arne Slot nog niets te kunnen zeggen over de ernst van de blessure. "Verschillende mensen kijken naar zijn kuitspier. Daar komt eerdaags een diagnose uit", liet hij optekenen tijdens een persconferentie. "We hebben een keeper die niet 34 competitieduels per seizoen speelt. Hopelijk komt daar snel verandering in. Maar daar hebben we wel rekening mee gehouden. We hebben met Timon Wellenreuther een heel goede tweede doelman aangetrokken."

Feyenoord en AZ treffen elkaar woensdag opnieuw, dan in de KNVB-beker. Zondag staat voor de nummer 2 van de Eredivisie het duel met stadgenoot Sparta op het programma.

Meer uit Voetbal

Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

21 minuten geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

53 minuten geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

1 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

6 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

13 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

13 uur geleden
Duits talent Karl (18) loopt spierscheuring op en mist WK

CHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.

14 uur geleden