Feyenoord deelt eerste tik uit aan Marseille in halve finale
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste confrontatie met Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot zegevierde met 3-2 in een sfeervolle Kuip. Cyriel Dessers scoorde zijn negende en tiende treffer van het derde toernooi van de UEFA. De return staat voor volgende week donderdag in Stade Vélodrome op het programma.
Feyenoord leidde na 20 minuten al met 2-0. Dessers opende in de 18e minuut de score en Luis Sinisterra trof 2 minuten later opnieuw doel (2-0). Olympique Marseille slaagde er nog voor rust in gelijk te maken. De snelle Bamba Dieng tekende in de 28e minuut voor 2-1. Gerson maakte in de 40e minuut de 2-2.
De tweede helft was nog geen 10 seconden oud of Dessers scoorde opnieuw. De spits profiteerde van een veel te zachte terugspeelbal van verdediger Duje Caleta-Car van Marseille.
Meer uit Voetbal
ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
39 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
4 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
8 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
10 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
21 uur geleden