Feyenoord deelt eerste tik uit aan Marseille in halve finale
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste confrontatie met Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot zegevierde met 3-2 in een sfeervolle Kuip. Cyriel Dessers scoorde zijn negende en tiende treffer van het derde toernooi van de UEFA. De return staat voor volgende week donderdag in Stade Vélodrome op het programma.
Feyenoord leidde na 20 minuten al met 2-0. Dessers opende in de 18e minuut de score en Luis Sinisterra trof 2 minuten later opnieuw doel (2-0). Olympique Marseille slaagde er nog voor rust in gelijk te maken. De snelle Bamba Dieng tekende in de 28e minuut voor 2-1. Gerson maakte in de 40e minuut de 2-2.
De tweede helft was nog geen 10 seconden oud of Dessers scoorde opnieuw. De spits profiteerde van een veel te zachte terugspeelbal van verdediger Duje Caleta-Car van Marseille.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
5 uur geleden