Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord dankzij twee vroege treffers snel klaar met Rijnsburg

Feyenoord dankzij twee vroege treffers snel klaar met Rijnsburg

RIJNSBURG (ANP) - Feyenoord heeft zich in de achtste finales van het nationale bekertoernooi niet laten verrassen door de amateurs van Rijnsburgse Boys. Het elftal van trainer Brian Priske maakte twee snelle doelpunten en kwam daarna niet meer in grote problemen: 1-4.

Santiago Giménez zette Feyenoord, dat de KNVB-beker vorig seizoen won, in de vierde minuut op voorsprong. De Mexicaan werkte een voorzet van Gijs Smal met een knappe volley in het doel. Rechtervleugelverdediger Givairo Read verdubbelde in de zevende minuut de voorsprong na een korte combinatie met Antoni Milambo. De enthousiaste supporters van Rijnsburgse Boys, dat in de tweede divisie op de tweede plaats staat, kregen daarmee niet de spannende avond waar ze op hoopten.

Giménez scoorde in de 40e minuut opnieuw, met zijn hoofd, na een snel genomen hoekschop. Rijnsburgse Boys scoorde voor rust nog wel tegen, na een snelle uitval. Ilias Kariouh passeerde Justin Bijlow met links.

Feyenoord nam het in de tweede helft wat lichtzinnig op. Rijnsburgse Boys kreeg wat mogelijkheden, maar wist de aansluitingstreffer niet meer te maken. Kort voor tijd scoorde Ibrahim Osman wel voor Feyenoord (1-4).

Meer uit Sport

Piastri op pole in sprintrace: ik pak wat ik pakken kan

LUSAIL (ANP) - Oscar Piastri start zaterdag van poleposition in de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar. De Australiër van McLaren was op het Lusail International Circuit de snelste in de sprintkwalificatie. "Alles klopte en dat is leuk voor de verandering. Het is maar een sprint waarin niet heel veel punten zijn te verdienen, maar ik pak wat ik pakken kan", zei Piastri na afloop in het flashinterview.

1 uur geleden
Richtlijnen Formule 1 nog ongewijzigd ondanks gemor van coureurs

LUSAIL (ANP) - De richtlijnen voor inhaalacties tijdens Formule 1-races worden voor de laatste twee grands prix van dit jaar niet meer aangepast. Dat was een van de uitkomsten van een overleg tussen de twintig coureurs, de internationale autosportfederatie FIA en de stewards bij de Grote Prijs van Qatar. De FIA bracht na afloop een kort verslag naar buiten.

10 uur geleden
Handbalster Abbingh is voor WK niet bezig met naderend record

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh is niet bezig met het behalen van de titel topscorer aller tijden voor Nederland. "Het is geen doel. Ik denk dat het in een andere rol die ik eerder had misschien haalbaarder was. Ik ben er in dat opzicht niet zo mee bezig. Maar het kan altijd", zei de ervaren aanvoerster van Oranje in aanloop naar haar laatste WK handbal, dat voor de Nederlandse vrouwen vrijdag begint.

12 uur geleden
Skiër Odermatt wint eerste super-G in olympisch seizoen

COPPER MOUNTAIN (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft in het Amerikaanse Copper Mountain de eerste super-G van het olympische seizoen gewonnen. De 28-jarige Zwitser bleef de Oostenrijkers Vincent Kriechmayr en Raphael Haaser in Colorado nipt voor.

23 uur geleden
Eerste Russen en Belarussen hebben toestemming voor Winterspelen

LAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft aan twee Russische kunstschaatsers en één kunstschaatsster uit Belarus toestemming gegeven om deel te nemen aan de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Petr Gumennik en Adeliia Petrosian uit Rusland en Viktoriia Safonova uit Belarus zijn de eerste atleten uit die landen die onder neutrale vlag mogen meedoen, heeft een commissie van het IOC besloten.

1 dag geleden
Verstappen prijst McLaren om afzien van teamorders

LUSAIL (ANP) - Max Verstappen juicht toe dat McLaren geen teamorders uitdeelt en Lando Norris en Oscar Piastri vrij laat racen, ook al leidt Norris het kampioenschap met 24 punten meer dan zijn teamgenoot. "Perfect. Een betere keuze is er niet. Waarom zou Piastri ineens niet meer mee mogen strijden om de titel? Als ze dat tegen mij zouden zeggen, dan zou ik niet eens komen opdagen", zei Verstappen bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar.

1 dag geleden
Verstappen: zelfs als ik alles win, heb ik geluk nodig

LUSAIL (ANP) - Max Verstappen heeft geluk nodig om voor de vijfde keer wereldkampioen in de Formule 1 te kunnen worden. Dat zei de 28-jarige coureur van Red Bull bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar. "Natuurlijk is het gat kleiner geworden, maar het zijn nog altijd 24 punten. Er moet heel veel goed gaan tot het einde om nog een kans te hebben. Zelfs als ik alles win, heb ik geluk nodig, maar de kans is absoluut groter dan hij was."

1 dag geleden