Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord dankzij twee vroege treffers snel klaar met Rijnsburg

Feyenoord dankzij twee vroege treffers snel klaar met Rijnsburg

RIJNSBURG (ANP) - Feyenoord heeft zich in de achtste finales van het nationale bekertoernooi niet laten verrassen door de amateurs van Rijnsburgse Boys. Het elftal van trainer Brian Priske maakte twee snelle doelpunten en kwam daarna niet meer in grote problemen: 1-4.

Santiago Giménez zette Feyenoord, dat de KNVB-beker vorig seizoen won, in de vierde minuut op voorsprong. De Mexicaan werkte een voorzet van Gijs Smal met een knappe volley in het doel. Rechtervleugelverdediger Givairo Read verdubbelde in de zevende minuut de voorsprong na een korte combinatie met Antoni Milambo. De enthousiaste supporters van Rijnsburgse Boys, dat in de tweede divisie op de tweede plaats staat, kregen daarmee niet de spannende avond waar ze op hoopten.

Giménez scoorde in de 40e minuut opnieuw, met zijn hoofd, na een snel genomen hoekschop. Rijnsburgse Boys scoorde voor rust nog wel tegen, na een snelle uitval. Ilias Kariouh passeerde Justin Bijlow met links.

Feyenoord nam het in de tweede helft wat lichtzinnig op. Rijnsburgse Boys kreeg wat mogelijkheden, maar wist de aansluitingstreffer niet meer te maken. Kort voor tijd scoorde Ibrahim Osman wel voor Feyenoord (1-4).

Meer uit Sport

Golfer Luiten zakt weg na mindere tweede ronde KLM Open

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.

38 minuten geleden
Zieke Arnaldi meldt zich af voor halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.

2 uur geleden
Verstappen rijdt ook in tweede vrije training Monaco derde tijd

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.

4 uur geleden
Tennisser Zverev verslaat Menšík en staat in finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.

4 uur geleden
Van der Poel rijdt Ronde van Zwitserland in aanloop naar Tour

BRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.

5 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in eerste vrije training in Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.

7 uur geleden
Serena Williams (44) speelt na rentree in Queen's ook in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.

9 uur geleden