Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord dankzij twee vroege treffers snel klaar met Rijnsburg

Feyenoord dankzij twee vroege treffers snel klaar met Rijnsburg

RIJNSBURG (ANP) - Feyenoord heeft zich in de achtste finales van het nationale bekertoernooi niet laten verrassen door de amateurs van Rijnsburgse Boys. Het elftal van trainer Brian Priske maakte twee snelle doelpunten en kwam daarna niet meer in grote problemen: 1-4.

Santiago Giménez zette Feyenoord, dat de KNVB-beker vorig seizoen won, in de vierde minuut op voorsprong. De Mexicaan werkte een voorzet van Gijs Smal met een knappe volley in het doel. Rechtervleugelverdediger Givairo Read verdubbelde in de zevende minuut de voorsprong na een korte combinatie met Antoni Milambo. De enthousiaste supporters van Rijnsburgse Boys, dat in de tweede divisie op de tweede plaats staat, kregen daarmee niet de spannende avond waar ze op hoopten.

Giménez scoorde in de 40e minuut opnieuw, met zijn hoofd, na een snel genomen hoekschop. Rijnsburgse Boys scoorde voor rust nog wel tegen, na een snelle uitval. Ilias Kariouh passeerde Justin Bijlow met links.

Feyenoord nam het in de tweede helft wat lichtzinnig op. Rijnsburgse Boys kreeg wat mogelijkheden, maar wist de aansluitingstreffer niet meer te maken. Kort voor tijd scoorde Ibrahim Osman wel voor Feyenoord (1-4).

Meer uit Sport

Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

38 minuten geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

1 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

1 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

2 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

6 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

6 uur geleden
Cats hoopt na succesvolle Spelen op 'steun in de rug'

MILAAN (ANP) - André Cats, directeur topsport van sportkoepel NOC*NSF, hoopt na de meest succesvolle Winterspelen ooit voor Nederland op "een steun in de rug". Dat zei hij op de slotdag in Milaan, waar TeamNL tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles behaalde.

8 uur geleden