Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord dankzij twee late goals moeizaam langs Willem II

Feyenoord dankzij twee late goals moeizaam langs Willem II

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft aan de thuiswedstrijd tegen Willem II met moeite 3 punten overgehouden. Luis Sinisterra en Bryan Linssen bezorgden de Rotterdammers een nipte overwinning op de nummer 15 van de Eredivisie: 2-0.

Sinisterra haalde halverwege de tweede helft doeltreffend uit. De Colombiaan trok naar binnen en hij verraste Willem II-keeper Timon Wellenreuther, die de bal nog wel beroerde, in de korte hoek. Het was voor Sinisterra zijn elfde doelpunt van het seizoen. Bovendien was hij voor het eerst in drie competitiewedstrijden op rij trefzeker.

Voor Sinisterra, die tien minuten voor tijd werd vervangen door Alireza Jahanbakhsh, was het een opsteker na het mislopen van het WK in Qatar. Colombia werd zesde in de kwalificatiepoule van Zuid-Amerika en greep naast een plek in de play-offs, waardoor de spits van Feyenoord in niet al te beste stemming terugkeerde in Rotterdam.

Beslissing

Pas in de blessuretijd viel de beslissing. Linssen, in de 73e minuut ingevallen voor Cyriel Dessers, tikte de bal na een uitval eenvoudig in het lege doel. Hij bracht zijn doelpuntentotaal daarmee op twaalf, nog twee minder dan Guus Til.

Feyenoord begon goed aan het duel met Willem II en in de eerste tien minuten schoot Til net over en een inzet van Reiss Nelson ging rakelings naast. Toch wist Feyenoord het overwicht niet uit te drukken in de score en duurde het tot de 67e minuut voordat het eerste doelpunt viel. Een paar minuten voor tijd was aanvoerder Willem II-aanvoerder Freek Heerkens nog dicht bij de 1-1, maar Gernot Trauner wierp zich voor de bal.

Afwezigen

Feyenoord trad aan zonder de zieke Jens Toornstra en Lutsharel Geertruida, die hinder ondervindt van een bovenbeenblessure. Geertruida werd vervangen door de Noord Marcus Pedersen, die in de eerste helft ook nog een uitgelezen kans op de 1-0 onbenut liet. In kansrijke positie schoot hij de bal van dichtbij over.

Feyenoord verkleinde de achterstand op nummer 2 PSV met 2 punten, tot 7 in totaal. PSV speelde eerder op de avond met 3-3 gelijk tegen FC Twente. Feyenoord heeft 3 punten meer dan AZ, dat vierde staat.

Over vijf dagen komt Feyenoord weer in actie in de Conference League. Het Tsjechische Slavia Praag is dan de tegenstander in de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

8 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

11 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

13 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

13 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

14 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

15 uur geleden