Feyenoord-coach Van Persie zag goede momenten en verbeterpunten
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie had bij de 4-0-zege van zijn ploeg op PEC Zwolle goede momenten gezien. Het kan volgens de trainer echter nog wel beter, zo keek hij terug op de eenvoudige zege bij ESPN.
"Ik heb goede momenten gezien afgewisseld met slordige momenten", zei Van Persie die de zesde competitiezege op rij boekte met de Rotterdammers. "In de opbouw hadden we goede momenten, maar ik denk dat we er wat meer uit kunnen halen en wat sneller voorwaarts kunnen spelen."
De trainer vond dat zijn ploeg, die al snel leidde met 3-0, in de tweede helft minder speelde. "We waren na het veroveren van de bal slordig en gaven drie, vier kansen weg. Maar we creëren ook nog twee kansen en scoren toch vier goals. Ik kan er veel positieve punten uit halen, maar er kunnen zeker nog dingen beter."
Feyenoord is door de zege weer derde in de Eredivisie met 62 punten. Dat zijn 5 punten minder dan PSV.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
43 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
2 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
4 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
19 uur geleden