
Feyenoord-coach Van Persie zag goede momenten en verbeterpunten
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie had bij de 4-0-zege van zijn ploeg op PEC Zwolle goede momenten gezien. Het kan volgens de trainer echter nog wel beter, zo keek hij terug op de eenvoudige zege bij ESPN.
"Ik heb goede momenten gezien afgewisseld met slordige momenten", zei Van Persie die de zesde competitiezege op rij boekte met de Rotterdammers. "In de opbouw hadden we goede momenten, maar ik denk dat we er wat meer uit kunnen halen en wat sneller voorwaarts kunnen spelen."
De trainer vond dat zijn ploeg, die al snel leidde met 3-0, in de tweede helft minder speelde. "We waren na het veroveren van de bal slordig en gaven drie, vier kansen weg. Maar we creëren ook nog twee kansen en scoren toch vier goals. Ik kan er veel positieve punten uit halen, maar er kunnen zeker nog dingen beter."
Feyenoord is door de zege weer derde in de Eredivisie met 62 punten. Dat zijn 5 punten minder dan PSV.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur mist donderdag aanvoerder Son Heung-min in het eerste duel met het Noorse Bodø/Glimt in de halve finales van de Europa League. De Zuid-Koreaanse aanvaller heeft een voetblessure.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Tristan van Gilst maakt komende zomer de overstap van De Graafschap naar Heracles Almelo. De 22-jarige aanvaller komt transfervrij over en tekent een contract tot de zomer van 2028, meldt de Eredivisionist uit Almelo.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - Voormalig voorzitter Theo Zwanziger van de Duitse voetbalbond wordt niet langer vervolgd voor belastingontduiking. De nu 79-jarige voormalige voetbalbaas stemde in met een voorstel van de rechtbank in Frankfurt om 10.000 euro te betalen aan een goed doel. Zo kwam er een einde aan een tien jaar durende juridische procedure rond fraude bij het toekennen van het WK voetbal in 2006 aan Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt heeft de groepstraining hervat bij Manchester United. Dat meldt de club op zijn website. De verdediger blesseerde zich begin april in het duel met Nottingham Forest en miste de afgelopen zes wedstrijden van de Engelse club.
4 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen ziet in Erik ten Hag een mogelijke opvolger van de huidige trainer Xabi Alonso na dit seizoen. Dat meldt het doorgaans goed ingevoerde voetbalmagazine Kicker. Ten Hag, die als coach succesvol was bij Ajax, werd eind vorig jaar ontslagen bij Manchester United en zit zonder club.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Trainer Peter Maes vertrekt per direct bij Willem II. Dat is een gevolg van de slechte resultaten na de winterstop, meldt de club uit Tilburg op zijn website. Willem II staat zestiende in de Eredivisie en vecht tegen degradatie. Assistent-trainer Kristof Aelbrecht maakt samen met de huidige stafleden het seizoen af.
8 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Coach Mikel Arteta gelooft nog in een comeback van Arsenal tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De ploeg uit Londen, op jacht naar zijn eerste titel in de grootste Europese clubcompetitie, verloor dinsdag in het eigen Emirates Stadium met 1-0 de eerste wedstrijd van de halve finales van de Franse kampioen.
8 uur geleden