Feyenoord-coach Slot moedeloos na onnodig puntenverlies tegen NEC
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot maakte na het onnodige puntenverlies tegen NEC in de Eredivisie (2-2) een aangeslagen indruk. "Ze hoeven maar naar onze zestienmeter te kijken en ze maken een doelpunt. Dat is wat mij elke keer irriteert", zei hij tegen ESPN.
Feyenoord was voor rust veel beter en leidde na een half uur al met 2-0. Kort voor rust liet Quinten Timber een grote kans op een derde treffer liggen. NEC sloeg in blessuretijd via Robin Proper, die op de juiste plek stond na een vrije trap, wel toe. "Het was echt een van de eerste keren dat ze ook maar in de buurt van onze zestien kwamen. Wij waren aan het kijken naar de eerste kopbal, van Koki Ogawa. Daardoor waren we te laat voor de tweede bal. De tussenstand deed geen recht aan de veldverhoudingen."
Middenvelder Magnus Mattsson verraste Feyenoord-keeper Justin Bijlow in de 53e minuut met een schot van afstand. Slot: "Daarna speelden we een hele moeilijke wedstrijd. En ik kon geen spits inbrengen." De coach doelde daarmee op de afwezigheid van Ayase Ueda, die met Japan meedoet aan de Azië Cup.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
41 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
43 minuten geledenPARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
13 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
14 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
15 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
15 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
16 uur geleden