Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot moedeloos na onnodig puntenverlies tegen NEC

Feyenoord-coach Slot moedeloos na onnodig puntenverlies tegen NEC

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot maakte na het onnodige puntenverlies tegen NEC in de Eredivisie (2-2) een aangeslagen indruk. "Ze hoeven maar naar onze zestienmeter te kijken en ze maken een doelpunt. Dat is wat mij elke keer irriteert", zei hij tegen ESPN.

Feyenoord was voor rust veel beter en leidde na een half uur al met 2-0. Kort voor rust liet Quinten Timber een grote kans op een derde treffer liggen. NEC sloeg in blessuretijd via Robin Proper, die op de juiste plek stond na een vrije trap, wel toe. "Het was echt een van de eerste keren dat ze ook maar in de buurt van onze zestien kwamen. Wij waren aan het kijken naar de eerste kopbal, van Koki Ogawa. Daardoor waren we te laat voor de tweede bal. De tussenstand deed geen recht aan de veldverhoudingen."

Middenvelder Magnus Mattsson verraste Feyenoord-keeper Justin Bijlow in de 53e minuut met een schot van afstand. Slot: "Daarna speelden we een hele moeilijke wedstrijd. En ik kon geen spits inbrengen." De coach doelde daarmee op de afwezigheid van Ayase Ueda, die met Japan meedoet aan de Azië Cup.

Meer uit Voetbal

Fletcher vervangt geblesseerde Gilmour bij Schotland voor WK

GLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).

5 minuten geleden
Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.

49 minuten geleden
Gastland Mexico zet goede serie richting WK voort met oefenzege

PASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.

2 uur geleden
Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

13 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

13 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

15 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

19 uur geleden