Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot mist wellicht Geertruida, Giménez onzeker

Feyenoord-coach Slot mist wellicht Geertruida, Giménez onzeker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan donderdag vrijwel zeker geen beroep doen op Lutsharel Geertruida. De verdediger is ziek. Feyenoord neemt het donderdag in een tussenronde van de Europa League op tegen AS Roma. Inzet is een plaats in de achtste finales van het tweede Europese clubtoernooi.

Onzeker is of aanvaller Santiago Giménez aan de aftrap verschijnt. De Mexicaan miste zondag het duel met stadgenoot Sparta omdat hij last heeft van een kuitblessure. "We doen nog een laatste test. Na een week waarin hij amper heeft kunnen trainen, moeten we kijken of Santiago in staat is om te spelen. We moeten daarin slim zijn. Het seizoen is niet klaar na morgen", aldus Slot, die de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Gernot Trauner en Thomas van den Belt sowieso mist.

De Rotterdammers werden in het seizoen 2022-2023 in de kwartfinales van de Europa League uitgeschakeld door de toen nog door coach José Mourinho geleide Romeinen. Het seizoen ervoor verloor Feyenoord de finale van de Conference League van AS Roma.

Het duel in de Kuip begint donderdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

2 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

6 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

7 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

10 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

12 uur geleden
Media: gele kaarten tijdens WK ook al na groepsfase geschrapt

VANCOUVER (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA voert na de groepsfase van het komende WK een extra moment in om gele kaarten te schrappen. Dat moet voorkomen dat meer spelers geschorst worden, nu het toernooi door het hogere aantal deelnemers een extra knock-outronde kent. Na de kwartfinales worden de gele kaarten ook geschrapt, net als tijdens eerdere WK's. Dat melden bronnen aan de Britse omroep BBC en het Duitse persbureau dpa.

13 uur geleden