Feyenoord-coach Slot mist wellicht Geertruida, Giménez onzeker
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan donderdag vrijwel zeker geen beroep doen op Lutsharel Geertruida. De verdediger is ziek. Feyenoord neemt het donderdag in een tussenronde van de Europa League op tegen AS Roma. Inzet is een plaats in de achtste finales van het tweede Europese clubtoernooi.
Onzeker is of aanvaller Santiago Giménez aan de aftrap verschijnt. De Mexicaan miste zondag het duel met stadgenoot Sparta omdat hij last heeft van een kuitblessure. "We doen nog een laatste test. Na een week waarin hij amper heeft kunnen trainen, moeten we kijken of Santiago in staat is om te spelen. We moeten daarin slim zijn. Het seizoen is niet klaar na morgen", aldus Slot, die de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Gernot Trauner en Thomas van den Belt sowieso mist.
De Rotterdammers werden in het seizoen 2022-2023 in de kwartfinales van de Europa League uitgeschakeld door de toen nog door coach José Mourinho geleide Romeinen. Het seizoen ervoor verloor Feyenoord de finale van de Conference League van AS Roma.
Het duel in de Kuip begint donderdag om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
44 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
21 uur geleden