Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot mist wellicht Geertruida, Giménez onzeker

Feyenoord-coach Slot mist wellicht Geertruida, Giménez onzeker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan donderdag vrijwel zeker geen beroep doen op Lutsharel Geertruida. De verdediger is ziek. Feyenoord neemt het donderdag in een tussenronde van de Europa League op tegen AS Roma. Inzet is een plaats in de achtste finales van het tweede Europese clubtoernooi.

Onzeker is of aanvaller Santiago Giménez aan de aftrap verschijnt. De Mexicaan miste zondag het duel met stadgenoot Sparta omdat hij last heeft van een kuitblessure. "We doen nog een laatste test. Na een week waarin hij amper heeft kunnen trainen, moeten we kijken of Santiago in staat is om te spelen. We moeten daarin slim zijn. Het seizoen is niet klaar na morgen", aldus Slot, die de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Gernot Trauner en Thomas van den Belt sowieso mist.

De Rotterdammers werden in het seizoen 2022-2023 in de kwartfinales van de Europa League uitgeschakeld door de toen nog door coach José Mourinho geleide Romeinen. Het seizoen ervoor verloor Feyenoord de finale van de Conference League van AS Roma.

Het duel in de Kuip begint donderdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

2 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

4 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

4 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

5 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

5 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

5 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

7 uur geleden