Feyenoord-coach Slot mist wellicht Geertruida, Giménez onzeker
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot kan donderdag vrijwel zeker geen beroep doen op Lutsharel Geertruida. De verdediger is ziek. Feyenoord neemt het donderdag in een tussenronde van de Europa League op tegen AS Roma. Inzet is een plaats in de achtste finales van het tweede Europese clubtoernooi.
Onzeker is of aanvaller Santiago Giménez aan de aftrap verschijnt. De Mexicaan miste zondag het duel met stadgenoot Sparta omdat hij last heeft van een kuitblessure. "We doen nog een laatste test. Na een week waarin hij amper heeft kunnen trainen, moeten we kijken of Santiago in staat is om te spelen. We moeten daarin slim zijn. Het seizoen is niet klaar na morgen", aldus Slot, die de geblesseerde Justin Bijlow, Quinten Timber, Gernot Trauner en Thomas van den Belt sowieso mist.
De Rotterdammers werden in het seizoen 2022-2023 in de kwartfinales van de Europa League uitgeschakeld door de toen nog door coach José Mourinho geleide Romeinen. Het seizoen ervoor verloor Feyenoord de finale van de Conference League van AS Roma.
Het duel in de Kuip begint donderdag om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
4 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
10 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
1 dag geleden