Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot hoeft geen euforie te temperen voor Fortuna

Feyenoord-coach Slot hoeft geen euforie te temperen voor Fortuna

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord heeft afgelopen week geen euforische stemming hoeven te temperen bij zijn spelers na de historische zege op Ajax (6-0). "De jongens zijn na de wedstrijd de stad ingegaan en daarna gaat het leven van een topsporter weer door", zei de coach op de persconferentie voor het duel met Fortuna Sittard van zondag.

"Dan gaan we weer trainen en richten we ons op Fortuna, want we willen de tweede plaats zo snel mogelijk veiligstellen", keek Slot nog even terug. "We zijn ook geen klein clubje en hoeven niet drie maanden in de polonaise te lopen."

Slot ziet ook genoeg redenen voor zijn spelers om scherp te blijven tijdens de resterende weken van het seizoen. "We spelen om plek 2, we hebben de bekerfinale tegen NEC, spelers komen in aanmerking voor het EK of de Copa América. Er is genoeg om voor te spelen."

Gelijkspel in De Kuip

Slot was bovendien niet vergeten dat Feyenoord drie dagen voor de afstraffing van Ajax nog gelijkspeelde tegen FC Volendam (0-0). "Als er al iets te temperen valt, dan hoef je daar maar op te wijzen. Fortuna is eerder dit seizoen bovendien een lastige tegenstander gebleken."

Feyenoord speelde medio augustus gelijk in De Kuip tegen Fortuna (0-0), na een rode kaart van Bart Nieuwkoop in de 25e minuut. "Die wedstrijd had een specifiek verloop met die rode kaart en een strafschop voor ons die werd teruggedraaid. Maar Fortuna en hun trainer Danny Buijs kunnen zich vastbijten in een tegenstander", wist Slot, die als trainer nog nooit van Buijs heeft gewonnen in de Eredivisie. "Maar ik heb ook nog niet veel tegen hem gespeeld", lachte Slot.

Ranglijst

Feyenoord heeft als nummer 2 van de Eredivisie 9 punten achterstand op koploper PSV en 9 punten voorsprong op FC Twente. Fortuna bezet de tiende plaats. De wedstrijd in Sittard begint zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

6 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

7 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

7 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

9 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

10 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

15 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

20 uur geleden