Feyenoord-coach Slot: het is een voorrecht om hier te staan
TIRANA (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord noemt het een voorrecht om in de finale van de Conference League te staan. "Maar dat brengt wel de verplichting met zich mee er ook het maximale uit te halen", zei hij kort voor het begin van de wedstrijd tegen AS Roma in Tirana bij Veronica. "En we weten allemaal wat het maximale is."
Hij kent de kracht van de tegenstander. "Zij scoren veel uit standaardsituaties en uit de counter. Wij moeten daarom oppassen niet te veel ruimte weg te geven. Natuurlijk weten wij ook hoe we de tegenstander kunnen verrassen. Maar laten we straks eerst maar laten zien dat we dat kunnen, voordat ik er al te veel over vertel."
Justin Bijlow verdedigt het doel bij Feyenoord, hoewel hij ongeveer twee maanden niet in actie kwam. Slot: "Hij is een geweldige keeper. Justin is er een tijdje uit geweest, maar traint inmiddels al ruim een week volop mee. Hij is er klaar voor. Bij Feyenoord is hij altijd een goede en betrouwbare doelman geweest."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
8 minuten geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
28 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
40 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
2 uur geleden