Feyenoord-coach Slot: het is een voorrecht om hier te staan
TIRANA (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord noemt het een voorrecht om in de finale van de Conference League te staan. "Maar dat brengt wel de verplichting met zich mee er ook het maximale uit te halen", zei hij kort voor het begin van de wedstrijd tegen AS Roma in Tirana bij Veronica. "En we weten allemaal wat het maximale is."
Hij kent de kracht van de tegenstander. "Zij scoren veel uit standaardsituaties en uit de counter. Wij moeten daarom oppassen niet te veel ruimte weg te geven. Natuurlijk weten wij ook hoe we de tegenstander kunnen verrassen. Maar laten we straks eerst maar laten zien dat we dat kunnen, voordat ik er al te veel over vertel."
Justin Bijlow verdedigt het doel bij Feyenoord, hoewel hij ongeveer twee maanden niet in actie kwam. Slot: "Hij is een geweldige keeper. Justin is er een tijdje uit geweest, maar traint inmiddels al ruim een week volop mee. Hij is er klaar voor. Bij Feyenoord is hij altijd een goede en betrouwbare doelman geweest."
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
5 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
9 uur geleden