Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot heeft 'louter respect' voor Celtic

Feyenoord-coach Slot heeft 'louter respect' voor Celtic

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot heeft zich lovend uitgelaten over Celtic, de tegenstander in de eerste groepswedstrijd in de Champions League van dinsdag. "Het is een zeer goede ploeg, ze spelen erg gestructureerd en verzorgd voetbal", verklaarde de coach tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd.

"Celtic is naast Feyenoord de enige andere landskampioen in de groep", zei Slot over de poule, waarin ook Atlético Madrid en Lazio uitkomen. "Het niveau in die competities is misschien hoger, maar Celtic is negen van de laatste tien jaar kampioen geworden. Ik weet na afgelopen jaar hoe moeilijk dat is. Daar kun je louter en alleen maar respect voor hebben."

Na een tegenvallende start van de competitie, met gelijke spelen tegen Fortuna Sittard en Sparta, haalt Feyenoord de laatste weken een hoog niveau. De Rotterdammers versloegen Almere City FC (6-1), FC Utrecht (1-5) en sc Heerenveen (6-1) met grote cijfers.

Komend weekend

Slot realiseert zich echter dat het duel met Celtic in de Champions League en de uitwedstrijd bij Ajax van komend weekend, van een andere orde zijn. "Wij hebben meer kwaliteiten dan die vijf eerdere tegenstanders. De komende twee tegenstanders zijn minimaal gelijkwaardig. Nu gaan we zien hoe we deze nieuwe test gaan doorstaan", aldus Slot.

De wedstrijd tussen Feyenoord en Celtic staat dinsdag om 21.00 uur op het programma in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Van Dijk trots op record van meest ervaren aanvoerder van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk is sinds de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Litouwen (4-0) een record rijker. Hij droeg voor de 72e keer de aanvoerdersband bij de nationale ploeg en passeerde Frank de Boer als meest ervaren captain van Oranje.

2 uur geleden
De Ligt moest na eerste basisplaats sinds een jaar even wennen

AMSTERDAM (ANP) - Matthijs de Ligt moest maandag bij zijn rentree als basisspeler van het Nederlands elftal even wennen. "Het was een jaar geleden dat ik voor het laatst vanaf het begin mee mocht doen. Enkele oefeningen in de warming-up zijn anders dan toen. Verder was het allemaal wel normaal voor me", sprak de verdediger in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Curaçao kleedt zich voor 'belangrijkste wedstrijd van de eeuw'

WILLEMSTAD (ANP) - Heel veel scholen op Curaçao hebben hun leerlingen gevraagd dinsdag met blauwe shirts en polo's naar school te komen. Ook overheidsbedrijven en andere bedrijven stimuleren werknemers hun kleedgedrag aan te passen aan de 'Blue Wave', het Curaçaose voetbalelftal dat dinsdagavond (lokale tijd) in Kingston tegen Jamaica speelt. Verschillende gebouwen, zoals de luchthaven, kleuren sinds maandag ook blauw.

6 uur geleden
Koeman wil dat zijn internationals nog meer van elkaar eisen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."

10 uur geleden
Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

12 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

12 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

12 uur geleden