Feyenoord-coach Slot heeft 'louter respect' voor Celtic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot heeft zich lovend uitgelaten over Celtic, de tegenstander in de eerste groepswedstrijd in de Champions League van dinsdag. "Het is een zeer goede ploeg, ze spelen erg gestructureerd en verzorgd voetbal", verklaarde de coach tijdens de persconferentie een dag voor de wedstrijd.
"Celtic is naast Feyenoord de enige andere landskampioen in de groep", zei Slot over de poule, waarin ook Atlético Madrid en Lazio uitkomen. "Het niveau in die competities is misschien hoger, maar Celtic is negen van de laatste tien jaar kampioen geworden. Ik weet na afgelopen jaar hoe moeilijk dat is. Daar kun je louter en alleen maar respect voor hebben."
Na een tegenvallende start van de competitie, met gelijke spelen tegen Fortuna Sittard en Sparta, haalt Feyenoord de laatste weken een hoog niveau. De Rotterdammers versloegen Almere City FC (6-1), FC Utrecht (1-5) en sc Heerenveen (6-1) met grote cijfers.
Komend weekend
Slot realiseert zich echter dat het duel met Celtic in de Champions League en de uitwedstrijd bij Ajax van komend weekend, van een andere orde zijn. "Wij hebben meer kwaliteiten dan die vijf eerdere tegenstanders. De komende twee tegenstanders zijn minimaal gelijkwaardig. Nu gaan we zien hoe we deze nieuwe test gaan doorstaan", aldus Slot.
De wedstrijd tussen Feyenoord en Celtic staat dinsdag om 21.00 uur op het programma in De Kuip.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden