Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot: ernst blessure Stengs nog onduidelijk

Feyenoord-coach Slot: ernst blessure Stengs nog onduidelijk

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kan nog niets zeggen over de aard van de blessure van Calvin Stengs. De middenvelder moest donderdag tijdens de gewonnen bekerwedstrijd tegen FC Groningen (2-1) per brancard het veld af. "We weten nog niet wat er aan de hand is", zei Slot twee dagen voor de wedstrijd tegen koploper PSV van zondag.

"Hij heeft een behoorlijk goede nacht gehad, maar dat zegt natuurlijk niets over de zwaarte van de blessure", wist de trainer tijdens de persconferentie richting het topduel in Eindhoven. "We hadden hem zondag tegen Almere City uit de basis gelaten zodat hij tegen Groningen en PSV volledig kon spelen."

"Calvin is de enige echt creatieve middenvelder, een passende speler. We hebben geprobeerd om hem af en toe minder te laten spelen om hem te sparen. Qua belasting ging dat goed, maar je kan niets doen aan zo'n tackle zoals gister", aldus Slot, die zei dat Stengs vrijdag niet aanwezig was op de club.

'Dubbele weken'

Het was Slot niet ontgaan dat Feyenoord de laatste weken een drukker programma dan normaal achter de rug had en dat dit onder meer een impact op de spelers heeft. "Vorig jaar hadden we na een dubbele week een enkele. Nu hadden we, mede door de verschoven bekerwedstrijd tegen PSV, vijf dubbele weken in een periode van zes weken."

Quilindschy Hartman miste het duel met Groningen door griep. De linksback is ook nog onzeker voor het duel met PSV. "Hij heeft een klein onderdeel van de training meegedaan. Dat ging zo zo, maar we hebben nog 48 uur te gaan. Ik verwacht dat hij erbij is, maar dat moeten de komende dagen uitwijzen", aldus Slot.

Meer uit Voetbal

Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

31 minuten geleden
Liverpool verspeelt ondanks treffer Gakpo punten bij Fulham

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft 2 punten ingeleverd in de uitwedstrijd tegen Fulham (2-2). De ploeg van trainer Arne Slot verloor Arsenal verder uit het oog. De achterstand van de kampioen op de koploper groeide naar 14 punten.

39 minuten geleden
Bosz wil bondscoach worden en weet nog niet of hij bij PSV blijft

ESTEPONA (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet of hij zijn contract bij PSV wil verlengen. "Als het bekend is, zal de club, of ik, het bekendmaken", vertelde hij tijdens een trainingskamp in het Spaanse Estepona aan ESPN. "Het heeft niets met twijfel te maken. Ik ben met de club in gesprek."

1 uur geleden
Manchester United speelt met invaller Zirkzee gelijk bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).

3 uur geleden
Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

9 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

20 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

22 uur geleden