Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Slot: ernst blessure Stengs nog onduidelijk

Feyenoord-coach Slot: ernst blessure Stengs nog onduidelijk

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kan nog niets zeggen over de aard van de blessure van Calvin Stengs. De middenvelder moest donderdag tijdens de gewonnen bekerwedstrijd tegen FC Groningen (2-1) per brancard het veld af. "We weten nog niet wat er aan de hand is", zei Slot twee dagen voor de wedstrijd tegen koploper PSV van zondag.

"Hij heeft een behoorlijk goede nacht gehad, maar dat zegt natuurlijk niets over de zwaarte van de blessure", wist de trainer tijdens de persconferentie richting het topduel in Eindhoven. "We hadden hem zondag tegen Almere City uit de basis gelaten zodat hij tegen Groningen en PSV volledig kon spelen."

"Calvin is de enige echt creatieve middenvelder, een passende speler. We hebben geprobeerd om hem af en toe minder te laten spelen om hem te sparen. Qua belasting ging dat goed, maar je kan niets doen aan zo'n tackle zoals gister", aldus Slot, die zei dat Stengs vrijdag niet aanwezig was op de club.

'Dubbele weken'

Het was Slot niet ontgaan dat Feyenoord de laatste weken een drukker programma dan normaal achter de rug had en dat dit onder meer een impact op de spelers heeft. "Vorig jaar hadden we na een dubbele week een enkele. Nu hadden we, mede door de verschoven bekerwedstrijd tegen PSV, vijf dubbele weken in een periode van zes weken."

Quilindschy Hartman miste het duel met Groningen door griep. De linksback is ook nog onzeker voor het duel met PSV. "Hij heeft een klein onderdeel van de training meegedaan. Dat ging zo zo, maar we hebben nog 48 uur te gaan. Ik verwacht dat hij erbij is, maar dat moeten de komende dagen uitwijzen", aldus Slot.

Meer uit Voetbal

Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

46 minuten geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

4 uur geleden
SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

18 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

18 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

18 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

22 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

1 dag geleden