Feyenoord-coach Slot: ernst blessure Stengs nog onduidelijk
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kan nog niets zeggen over de aard van de blessure van Calvin Stengs. De middenvelder moest donderdag tijdens de gewonnen bekerwedstrijd tegen FC Groningen (2-1) per brancard het veld af. "We weten nog niet wat er aan de hand is", zei Slot twee dagen voor de wedstrijd tegen koploper PSV van zondag.
"Hij heeft een behoorlijk goede nacht gehad, maar dat zegt natuurlijk niets over de zwaarte van de blessure", wist de trainer tijdens de persconferentie richting het topduel in Eindhoven. "We hadden hem zondag tegen Almere City uit de basis gelaten zodat hij tegen Groningen en PSV volledig kon spelen."
"Calvin is de enige echt creatieve middenvelder, een passende speler. We hebben geprobeerd om hem af en toe minder te laten spelen om hem te sparen. Qua belasting ging dat goed, maar je kan niets doen aan zo'n tackle zoals gister", aldus Slot, die zei dat Stengs vrijdag niet aanwezig was op de club.
'Dubbele weken'
Het was Slot niet ontgaan dat Feyenoord de laatste weken een drukker programma dan normaal achter de rug had en dat dit onder meer een impact op de spelers heeft. "Vorig jaar hadden we na een dubbele week een enkele. Nu hadden we, mede door de verschoven bekerwedstrijd tegen PSV, vijf dubbele weken in een periode van zes weken."
Quilindschy Hartman miste het duel met Groningen door griep. De linksback is ook nog onzeker voor het duel met PSV. "Hij heeft een klein onderdeel van de training meegedaan. Dat ging zo zo, maar we hebben nog 48 uur te gaan. Ik verwacht dat hij erbij is, maar dat moeten de komende dagen uitwijzen", aldus Slot.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
22 uur geleden