Feyenoord-coach Slot: Bijlow had niet uit hoeven komen
ROTTERDAM (ANP) - Oranje-doelman Justin Bijlow mocht zich de nederlaag van Feyenoord tegen Vitesse (0-1) aanrekenen. "Ik denk dat hij niet uit had hoeven komen, want Marcus Pedersen liep nog mee. Maar dat zei hij zelf ook", aldus trainer Arne Slot over het moment dat zijn keeper in de 69e minuut na een dieptepass op Vitesse-aanvaller Loïs Openda naast de bal trapte. Openda kon de bal daarna in het lege doel schuiven.
"Het was een moment dat heel beslissend was in de wedstrijd, maar het had bij ons aan de bal ook beter gemoeten. Dan hadden we niet in die situatie hoeven te komen", wilde Slot de nederlaag niet alleen bij Bijlow neerleggen. De trainer vond dat zijn buitenspelers Alireza Jahanbakhsh en Reiss Nelson te weinig brachten. "Zij speelden ongelukkig. Je hoopt op een bevlieging. Maar het is ook te makkelijk alleen naar de buitenspelers te wijzen."
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
9 uur geleden