Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Priske: verdedigend moet het beter

Feyenoord-coach Priske: verdedigend moet het beter

ROTTERDAM (ANP) - Coach Brian Priske van Feyenoord kijkt uit naar de competitiestart van zijn ploeg tegen Willem II zaterdagmiddag (16.30 uur) in De Kuip. De winst van de Johan Cruijff Schaal vorige week ten koste van PSV heeft volgens de 47-jarige Deen voor een positieve vibe gezorgd in zijn ploeg. Dat vertelde Priske vrijdag op een persconferentie van Feyenoord.

De Rotterdammers wonnen de Johan Cruijff Schaal door PSV, na een 4-4-eindstand, met penalty's te verslaan. Priske was niet blij met de vier tegengoals die Feyenoord incasseerde. "Verdedigend moet het beter. We zijn nog niet waar we willen zijn. We hebben afgelopen week veel beelden teruggekeken. Onder meer het kiezen van de juiste positie moet veel beter."

De Deense oefenmeester had tegen PSV ook goede dingen gezien. "Ik denk dat er dit seizoen heel weinig teams zijn die viermaal weten te scoren in Eindhoven."

Feyenoord kan in het duel met Willem II weer beschikken over Gijs Smal en Julian Carranza die tegen PSV nog ontbraken door blessures.

Meer uit Voetbal

Egypte naar kwartfinale Afrika Cup na moeizame zege op Benin

AGADIR (ANP) - Egypte heeft met veel moeite de kwartfinale van de Afrika Cup bereikt. De recordwinnaar van het toernooi versloeg Benin na verlenging (3-1) in een slecht gevuld stadion in Agadir.

9 uur geleden
Voetbalster Nouwen van PSV scheurt opnieuw kruisband

EINDHOVEN (ANP) - Aniek Nouwen heeft opnieuw een kruisband gescheurd. De 26-jarige verdedigster liep haar blessure op tijdens een training met PSV.

11 uur geleden
Celtic ontslaat trainer Nancy na acht duels en zes nederlagen

GLASGOW (ANP) - Celtic heeft na acht duels afscheid genomen van trainer Wilfried Nancy. De Franse coach leed zaterdag tegen Rangers FC zijn zesde nederlaag (1-3) met zijn club uit Glasgow.

12 uur geleden
Wellenreuther neemt bij Feyenoord aanvoerdersband over van Steijn

MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.

14 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

19 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

1 dag geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

1 dag geleden