Feyenoord-coach Priske: verdedigend moet het beter
ROTTERDAM (ANP) - Coach Brian Priske van Feyenoord kijkt uit naar de competitiestart van zijn ploeg tegen Willem II zaterdagmiddag (16.30 uur) in De Kuip. De winst van de Johan Cruijff Schaal vorige week ten koste van PSV heeft volgens de 47-jarige Deen voor een positieve vibe gezorgd in zijn ploeg. Dat vertelde Priske vrijdag op een persconferentie van Feyenoord.
De Rotterdammers wonnen de Johan Cruijff Schaal door PSV, na een 4-4-eindstand, met penalty's te verslaan. Priske was niet blij met de vier tegengoals die Feyenoord incasseerde. "Verdedigend moet het beter. We zijn nog niet waar we willen zijn. We hebben afgelopen week veel beelden teruggekeken. Onder meer het kiezen van de juiste positie moet veel beter."
De Deense oefenmeester had tegen PSV ook goede dingen gezien. "Ik denk dat er dit seizoen heel weinig teams zijn die viermaal weten te scoren in Eindhoven."
Feyenoord kan in het duel met Willem II weer beschikken over Gijs Smal en Julian Carranza die tegen PSV nog ontbraken door blessures.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
15 uur geleden