Feyenoord-coach Priske: verdedigend moet het beter
ROTTERDAM (ANP) - Coach Brian Priske van Feyenoord kijkt uit naar de competitiestart van zijn ploeg tegen Willem II zaterdagmiddag (16.30 uur) in De Kuip. De winst van de Johan Cruijff Schaal vorige week ten koste van PSV heeft volgens de 47-jarige Deen voor een positieve vibe gezorgd in zijn ploeg. Dat vertelde Priske vrijdag op een persconferentie van Feyenoord.
De Rotterdammers wonnen de Johan Cruijff Schaal door PSV, na een 4-4-eindstand, met penalty's te verslaan. Priske was niet blij met de vier tegengoals die Feyenoord incasseerde. "Verdedigend moet het beter. We zijn nog niet waar we willen zijn. We hebben afgelopen week veel beelden teruggekeken. Onder meer het kiezen van de juiste positie moet veel beter."
De Deense oefenmeester had tegen PSV ook goede dingen gezien. "Ik denk dat er dit seizoen heel weinig teams zijn die viermaal weten te scoren in Eindhoven."
Feyenoord kan in het duel met Willem II weer beschikken over Gijs Smal en Julian Carranza die tegen PSV nog ontbraken door blessures.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
8 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
8 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
10 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
10 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
12 uur geleden