Feyenoord-coach Priske: verdedigend moet het beter
ROTTERDAM (ANP) - Coach Brian Priske van Feyenoord kijkt uit naar de competitiestart van zijn ploeg tegen Willem II zaterdagmiddag (16.30 uur) in De Kuip. De winst van de Johan Cruijff Schaal vorige week ten koste van PSV heeft volgens de 47-jarige Deen voor een positieve vibe gezorgd in zijn ploeg. Dat vertelde Priske vrijdag op een persconferentie van Feyenoord.
De Rotterdammers wonnen de Johan Cruijff Schaal door PSV, na een 4-4-eindstand, met penalty's te verslaan. Priske was niet blij met de vier tegengoals die Feyenoord incasseerde. "Verdedigend moet het beter. We zijn nog niet waar we willen zijn. We hebben afgelopen week veel beelden teruggekeken. Onder meer het kiezen van de juiste positie moet veel beter."
De Deense oefenmeester had tegen PSV ook goede dingen gezien. "Ik denk dat er dit seizoen heel weinig teams zijn die viermaal weten te scoren in Eindhoven."
Feyenoord kan in het duel met Willem II weer beschikken over Gijs Smal en Julian Carranza die tegen PSV nog ontbraken door blessures.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de topper in La Liga bij Atlético Madrid gewonnen. In het Metropolitano won de ploeg van trainer Hansi Flick met 2-1.
19 minuten geledenTROMSØ (ANP/DPA) - Een persoon is ernstig gewond geraakt nadat een deel van een tribune was ingestort bij een wedstrijd in de Noorse voetbalcompetitie tussen Tromsø en Bodø-Glimt. Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht met ernstige verwondingen.
56 minuten geledenUTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
4 uur geleden