Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Priske hoopt op top 8 en gaat 'all-in' bij Lille

Feyenoord-coach Priske hoopt op top 8 en gaat 'all-in' bij Lille

LILLE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske neemt nog geen genoegen met een vervolg in de Champions League via de play-offs en gaat voor rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales. "Een plaats bij de eerste acht ploegen zit zeker in mijn hoofd", zei de Deen een dag voor het laatste groepsduel met Lille van woensdag.

"We gaan 'all-in' voor een overwinning en dan moeten we hopen op voor ons goede resultaten in de andere wedstrijden", zei Priske tijdens de persconferentie in Frankrijk. "Het wordt een moeilijke wedstrijd tegen een sterk Lille. We moeten weer een topwedstrijd spelen, helaas zonder de fans", aldus de coach, die wist dat de uitsupporters definitief niet welkom zijn in Lille.

"We hebben veel respect voor Lille. Zij hebben het heel goed gedaan, met onder meer een zege op Real Madrid. Ze hebben veel individuele kwaliteiten en zijn fysiek sterk. We moeten net als tegen Bayern München (3-0-zege) goed verdedigen, compact staan en agressief zijn", wist de Deen.

'Closer'

Feyenoord kende een aantal roerige dagen door het gerucht voor het duel met Bayern dat Priske snel zou worden ontslagen, maar de spelers hebben zich vooral op het voetbal gericht, zo gaf hij aan. "We hebben geprobeerd de focus te houden op de wedstrijd. We hebben goede trainingssessies gehad. Er zijn wel een paar gesprekjes geweest", vertelde Priske, die hoopte dat er ook nog een positieve kant aan het verhaal zat. "Misschien neem je er iets van mee en zijn we iets 'closer' geworden."

Feyenoord is al zeker van een vervolg in de Champions League, maar kan zich nog rechtstreeks plaatsen voor de achtste finales. De ploeg bezet de elfde plaats, waar een positie bij de eerste acht genoeg is om de play-offs te ontlopen. Lille staat een plaats onder Feyenoord. Beide ploegen hebben 13 punten. De wedstrijd begint woensdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

43 minuten geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

16 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

17 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

18 uur geleden