Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Priske hoopt op top 8 en gaat 'all-in' bij Lille

Feyenoord-coach Priske hoopt op top 8 en gaat 'all-in' bij Lille

LILLE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske neemt nog geen genoegen met een vervolg in de Champions League via de play-offs en gaat voor rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales. "Een plaats bij de eerste acht ploegen zit zeker in mijn hoofd", zei de Deen een dag voor het laatste groepsduel met Lille van woensdag.

"We gaan 'all-in' voor een overwinning en dan moeten we hopen op voor ons goede resultaten in de andere wedstrijden", zei Priske tijdens de persconferentie in Frankrijk. "Het wordt een moeilijke wedstrijd tegen een sterk Lille. We moeten weer een topwedstrijd spelen, helaas zonder de fans", aldus de coach, die wist dat de uitsupporters definitief niet welkom zijn in Lille.

"We hebben veel respect voor Lille. Zij hebben het heel goed gedaan, met onder meer een zege op Real Madrid. Ze hebben veel individuele kwaliteiten en zijn fysiek sterk. We moeten net als tegen Bayern München (3-0-zege) goed verdedigen, compact staan en agressief zijn", wist de Deen.

'Closer'

Feyenoord kende een aantal roerige dagen door het gerucht voor het duel met Bayern dat Priske snel zou worden ontslagen, maar de spelers hebben zich vooral op het voetbal gericht, zo gaf hij aan. "We hebben geprobeerd de focus te houden op de wedstrijd. We hebben goede trainingssessies gehad. Er zijn wel een paar gesprekjes geweest", vertelde Priske, die hoopte dat er ook nog een positieve kant aan het verhaal zat. "Misschien neem je er iets van mee en zijn we iets 'closer' geworden."

Feyenoord is al zeker van een vervolg in de Champions League, maar kan zich nog rechtstreeks plaatsen voor de achtste finales. De ploeg bezet de elfde plaats, waar een positie bij de eerste acht genoeg is om de play-offs te ontlopen. Lille staat een plaats onder Feyenoord. Beide ploegen hebben 13 punten. De wedstrijd begint woensdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

18 minuten geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

38 minuten geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

2 uur geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

20 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

1 dag geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 dag geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 dag geleden