Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-coach Priske hoopt op top 8 en gaat 'all-in' bij Lille

Feyenoord-coach Priske hoopt op top 8 en gaat 'all-in' bij Lille

LILLE (ANP) - Feyenoord-trainer Brian Priske neemt nog geen genoegen met een vervolg in de Champions League via de play-offs en gaat voor rechtstreekse plaatsing voor de achtste finales. "Een plaats bij de eerste acht ploegen zit zeker in mijn hoofd", zei de Deen een dag voor het laatste groepsduel met Lille van woensdag.

"We gaan 'all-in' voor een overwinning en dan moeten we hopen op voor ons goede resultaten in de andere wedstrijden", zei Priske tijdens de persconferentie in Frankrijk. "Het wordt een moeilijke wedstrijd tegen een sterk Lille. We moeten weer een topwedstrijd spelen, helaas zonder de fans", aldus de coach, die wist dat de uitsupporters definitief niet welkom zijn in Lille.

"We hebben veel respect voor Lille. Zij hebben het heel goed gedaan, met onder meer een zege op Real Madrid. Ze hebben veel individuele kwaliteiten en zijn fysiek sterk. We moeten net als tegen Bayern München (3-0-zege) goed verdedigen, compact staan en agressief zijn", wist de Deen.

'Closer'

Feyenoord kende een aantal roerige dagen door het gerucht voor het duel met Bayern dat Priske snel zou worden ontslagen, maar de spelers hebben zich vooral op het voetbal gericht, zo gaf hij aan. "We hebben geprobeerd de focus te houden op de wedstrijd. We hebben goede trainingssessies gehad. Er zijn wel een paar gesprekjes geweest", vertelde Priske, die hoopte dat er ook nog een positieve kant aan het verhaal zat. "Misschien neem je er iets van mee en zijn we iets 'closer' geworden."

Feyenoord is al zeker van een vervolg in de Champions League, maar kan zich nog rechtstreeks plaatsen voor de achtste finales. De ploeg bezet de elfde plaats, waar een positie bij de eerste acht genoeg is om de play-offs te ontlopen. Lille staat een plaats onder Feyenoord. Beide ploegen hebben 13 punten. De wedstrijd begint woensdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

3 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

3 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

4 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

4 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

5 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

6 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

15 uur geleden