Feyenoord-coach Advocaat baalt van gelijkspel en blessures
WAALWIJK (ANP) - Trainer Dick Advocaat baalde van het gelijkspel van zijn Feyenoord tegen RKC in Waalwijk (2-2). "Na zo'n duel kan je niet tevreden zijn", mopperde hij. "Het was slordig en niet goed."
Advocaat erkende wel dat Feyenoord ook zo maar had kunnen verliezen. "Natuurlijk hadden wij de de beste kansen", zei hij bij FOX Sports. "Maar uiteindelijk hadden we een schitterend doelpunt van Haps nodig om gelijk te maken."
Advocaat zag João Carlos Teixeira en Nicolai Jørgensen geblesseerd uitvallen. "Nicolai kreeg weer last van een lies", zei hij. "Dat wil hij ook niet, dat zit in zijn lichaam en daar moeten we hem vanaf helpen."
Advocaat kan voorlopig geen beroep doen op Róbert Bozeník en Leroy Fer, die de afgelopen weken ook geblesseerd raakten. "En ik wisselde Kökçü en Linssen omdat ze ook niet fris waren. We moeten maar zien wie er donderdag beschikbaar zijn", doelde hij op een duel met het Oostenrijkse Wolfsberger AC in de Europa League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
1 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
6 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
21 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden