Feyenoord boekt tegen sc Heerenveen derde ruime zege op rij
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor de derde keer op rij een ruime overwinning behaald. De regerend landskampioen was met 6-1 veel te sterk voor sc Heerenveen. Feyenoord won de vorige twee wedstrijden van Almere City FC (6-1) en FC Utrecht (1-5) en heeft in de eerste vijf competitiewedstrijden al negentien keer gescoord.
Bij rust leidde Feyenoord met 3-1. De Kroaat Luka Ivanusec opende in de 12e minuut de score. Het betekende zijn eerste treffer voor de Rotterdammers, die via Mats Wieffer en Igor Paixão verder uitliepen. De Zweed Simon Olsson scoorde tegen.
In de tweede helft ging Feyenoord door met scoren. Santiago Giménez en invallers Yankuba Minteh en Ondrej Lingr waren trefzeker. Voor Lingr was het ook zijn eerste doelpunt voor Feyenoord, dat na vijf duels 11 punten heeft.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
22 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden