Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord boekt ruime zege bij Partizan Belgrado

Feyenoord boekt ruime zege bij Partizan Belgrado

BELGRADO (ANP) - Feyenoord heeft riant zicht op het bereiken van de kwartfinales in de Conference League. De ploeg van trainer Arne Slot won donderdag het uitduel met Partizan Belgrado met 5-2. Volgende week donderdag volgt de return in Rotterdam.

Feyenoord begon met aanvallende intenties. De eerste kans was voor Reiss Nelson. De Engelsman, terug na een blessure, mikte in de korte hoek, maar doelman Aleksandar Popovic redde. Bij de eerste de beste kans aan de andere kant was het meteen prijs. De Israëliër Bibras Natcho schoot in de dertiende minuut raak op aangeven van Queensy Menig, de Nederlander die eerder onder meer bij PEC Zwolle en FC Twente speelde. De doelpuntenmaker had zich bij zijn treffer geblesseerd en verdween niet veel later van het veld.

De voorsprong van de thuisploeg, koploper in de Servische competitie, hield niet lang stand. In de 20e minuut maakte Jens Toornstra gelijk. De assist kwam van Luis Sinisterra. Feyenoord kreeg kansjes, zag Orkun Kökçü een keer van afstand net over schieten en leek het duel te controleren. Maar meteen na rust keek de ploeg van Slot opnieuw tegen een achterstand aan. Door slecht wegwerken belandde de bal voor de voeten van invaller Nemanja Jovic, die met een hard schot doelman Justin Bijlow passeerde: 2-1.

Ook nu mocht Partizan niet lang genieten van de voorsprong. Vijf minuten na de treffer van Jovic scoorde Cyriel Dessers, die nu eens in de basis was begonnen bij de Rotterdammers. De Belg schoot raak op aangeven van Luis Sinisterra. Het was al de vijfde treffer van Dessers in de Conference League dit seizoen.

In de 64e minuut volgde de voorsprong voor de Rotterdammers. Jovic leek een overtreding op Nelson te maken in het strafschopgebied, maar nog voor er enige discussie kon ontstaan schoot Lutsharel Geertruida de bal hard langs Popovic: 2-3. Het feest voor de Rotterdamse fans op de tribunes werd alleen maar groter door doelpunten van Sinisterra en nogmaals Toornstra.

Meer uit Voetbal

UEFA straft Feyenoord voor racisme en bekergooien bij Barcelona

NYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).

56 minuten geleden
Oranje werkt laatste training voor duel met Servië af met 24 man

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.

2 uur geleden
Mbappé valt uit bij nationaal elftal Frankrijk met knieblessure

İZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

5 uur geleden
Suriname verslaat Honduras bij debuut bondscoach Fraser

TEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.

6 uur geleden
Van Bommel 'bijna 100 procent tevreden' na debuut bij België

N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea

11 uur geleden
Frankrijk verslaat Turkije bij debuut bondscoach Zidane

İZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

16 uur geleden
Van Bommel debuteert als bondscoach van België met zege op Italië

ROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.

16 uur geleden