Feyenoord boekt in De Kuip moeizame zege op Willem II
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Willem II met moeite gewonnen. Het werd in De Kuip 2-0 door doelpunten van Luis Sinisterra en invaller Bryan Linssen.
Het openingsdoelpunt van Sinisterra, zijn elfde van het seizoen, viel pas halverwege de tweede helft. De Colombiaan, die eerder deze week met zijn land naast een ticket voor de play-offs van het WK greep, verraste Willem II-keeper Timon Wellenreuther met een schot in de korte hoek. In blessuretijd tikte Linssen, ruim een kwartier voor tijd ingevallen voor Cyriel Dessers, de bal na een uitval in het lege doel.
Feyenoord - dat aantrad zonder de zieke Jens Toornstra - verkleinde de achterstand op nummer 2 PSV, dat eerder op de avond met 3-3 gelijkspeelde tegen FC Twente, tot 7 punten. De Rotterdammers hebben 3 punten meer dan AZ.
Feyenoord komt donderdag weer in actie in de Conference League. In Rotterdam is de Tsjechische club Slavia Praag in de kwartfinale de tegenstander.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
14 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.
14 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
17 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
17 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
21 uur geleden