Feyenoord boekt in De Kuip moeizame zege op Willem II
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Willem II met moeite gewonnen. Het werd in De Kuip 2-0 door doelpunten van Luis Sinisterra en invaller Bryan Linssen.
Het openingsdoelpunt van Sinisterra, zijn elfde van het seizoen, viel pas halverwege de tweede helft. De Colombiaan, die eerder deze week met zijn land naast een ticket voor de play-offs van het WK greep, verraste Willem II-keeper Timon Wellenreuther met een schot in de korte hoek. In blessuretijd tikte Linssen, ruim een kwartier voor tijd ingevallen voor Cyriel Dessers, de bal na een uitval in het lege doel.
Feyenoord - dat aantrad zonder de zieke Jens Toornstra - verkleinde de achterstand op nummer 2 PSV, dat eerder op de avond met 3-3 gelijkspeelde tegen FC Twente, tot 7 punten. De Rotterdammers hebben 3 punten meer dan AZ.
Feyenoord komt donderdag weer in actie in de Conference League. In Rotterdam is de Tsjechische club Slavia Praag in de kwartfinale de tegenstander.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
8 uur geleden