Feyenoord boekt bij FC Utrecht eerste zege (1-5) in uitwedstrijd
UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste zege van dit seizoen in een uitwedstrijd binnen. De regerend landskampioen won overtuigend bij een zwak FC Utrecht: 1-5.
De Mexicaanse spits Santiago Giménez scoorde twee keer voor Feyenoord. Calvin Stengs was één keer trefzeker, op aangeven van debutant Luka Ivanusec. De Kroatische linksbuiten, onlangs overgekomen van Dinamo Zagreb, maakte een goede indruk.
De Japanse invaller Ayase Ueda nam in de 72e minuut, na een mooie aanval, het vierde doelpunt van Feyenoord voor zijn rekening. Diep in blessuretijd scoorde met Yankuba Minteh ook een andere invaller nog.
Utrecht nog zonder punten
Het doelpunt van Utrecht kwam voor rust op naam van Ryan Flamingo.
Feyenoord heeft na vier speelronden 8 punten. FC Utrecht, dat deze week trainer Michael Silberbauer ontsloeg, is na vier speelronden nog puntloos. Almere City en RKC Waalwijk hebben na vier wedstrijden ook nog geen punt.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
10 uur geleden