Feyenoord boekt bij FC Utrecht eerste zege (1-5) in uitwedstrijd
UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste zege van dit seizoen in een uitwedstrijd binnen. De regerend landskampioen won overtuigend bij een zwak FC Utrecht: 1-5.
De Mexicaanse spits Santiago Giménez scoorde twee keer voor Feyenoord. Calvin Stengs was één keer trefzeker, op aangeven van debutant Luka Ivanusec. De Kroatische linksbuiten, onlangs overgekomen van Dinamo Zagreb, maakte een goede indruk.
De Japanse invaller Ayase Ueda nam in de 72e minuut, na een mooie aanval, het vierde doelpunt van Feyenoord voor zijn rekening. Diep in blessuretijd scoorde met Yankuba Minteh ook een andere invaller nog.
Utrecht nog zonder punten
Het doelpunt van Utrecht kwam voor rust op naam van Ryan Flamingo.
Feyenoord heeft na vier speelronden 8 punten. FC Utrecht, dat deze week trainer Michael Silberbauer ontsloeg, is na vier speelronden nog puntloos. Almere City en RKC Waalwijk hebben na vier wedstrijden ook nog geen punt.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden