
Feyenoord boekt bij FC Utrecht eerste zege (1-5) in uitwedstrijd
UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste zege van dit seizoen in een uitwedstrijd binnen. De regerend landskampioen won overtuigend bij een zwak FC Utrecht: 1-5.
De Mexicaanse spits Santiago Giménez scoorde twee keer voor Feyenoord. Calvin Stengs was één keer trefzeker, op aangeven van debutant Luka Ivanusec. De Kroatische linksbuiten, onlangs overgekomen van Dinamo Zagreb, maakte een goede indruk.
De Japanse invaller Ayase Ueda nam in de 72e minuut, na een mooie aanval, het vierde doelpunt van Feyenoord voor zijn rekening. Diep in blessuretijd scoorde met Yankuba Minteh ook een andere invaller nog.
Utrecht nog zonder punten
Het doelpunt van Utrecht kwam voor rust op naam van Ryan Flamingo.
Feyenoord heeft na vier speelronden 8 punten. FC Utrecht, dat deze week trainer Michael Silberbauer ontsloeg, is na vier speelronden nog puntloos. Almere City en RKC Waalwijk hebben na vier wedstrijden ook nog geen punt.
Meer uit Voetbal
WAREGEM (ANP/Belga) - Zulte Waregem is kampioen geworden op het tweede niveau in België en keert na twee jaar terug in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. De ploeg versloeg in een rechtstreeks duel om de titel RWDM met 2-1.
4 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur heeft verzuimd de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie over te nemen. De ploeg van coach Henk de Jong kwam bij Helmond Sport niet verder dan 1-1.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse blijft het oneens met de licentiecommissie. De club tekent beroep aan tegen de straf van 3 punten aftrek die het vorige week kreeg.
9 uur geledenZEIST (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens probeert zich in aanloop naar de bekerfinale af te sluiten voor de negatieve en pessimistische geluiden. Veel Alkmaarse supporters geloven er na een slechte reeks niet in dat hun club maandag Go Ahead Eagles verslaat. AZ won in de Eredivisie eind februari voor het laatst en behaalde de laatste zes duels maar 3 punten.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis is er blij mee dat zijn elftal eind maart een uitwedstrijd tegen Feyenoord speelde. Hij denkt dat zijn jonge elftal daardoor maandag tijdens de bekerfinale wat minder druk ervaart van het spelen in De Kuip.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht voelt zich klaar voor de thuiswedstrijd van zondag tegen Ajax. "We hebben een aardig buffer geslagen met de nummer 5 van de ranglijst" , zei trainer Ron Jans. " Nu moeten we maar kijken of er meer in het vat zit."
10 uur geledenZEIST (ANP) - Aanvoerder Mats Deijl van Go Ahead Eagles vindt niet dat zijn elftal favoriet is om maandag de bekerfinale te winnen. "AZ is de grotere club, met meer historie en betere financiën. Voor ons is het allemaal nieuw, al kan dat ook positief werken. Het lijkt mij vanzelfsprekend dat AZ favoriet is, al is het wel een compliment dat mensen dat anders zien", zei Deijl op de sportcampus van de KNVB in Zeist.
10 uur geleden