Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord blijft winnen onder trainer Slot

Feyenoord blijft winnen onder trainer Slot

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord blijft winnen onder leiding van de nieuwe trainer Arne Slot. De Rotterdamse ploeg versloeg in De Kuip het gepromoveerde Go Ahead Eagles met 2-0. Pas na een uur brak Bryan Linssen het taaie verzet van de Deventenaren waarna hij het duel kort voor tijd besliste met zijn tweede treffer. Voor het nog ongeslagen Feyenoord was het de zesde overwinning op rij in alle competities.

Beide ploegen speelden ruim vier jaar geleden in de Eredivisie voor de laatste keer tegen elkaar. Feyenoord won destijds in De Kuip met 8-0. De onervaren Eagles bleken deze keer beter bestand tegen de spanning van de wedstrijd en de druk van het fanatieke thuispubliek.

Feyenoord speelde zeker niet slecht. De thuisploeg hanteerde opnieuw een hoog baltempo en trachtte met verzorgd positiespel de versterkte afweer van de Eagles uiteen te spelen. Go Ahead verdedigde echter geconcentreerd en gegroepeerd en gaf amper ruimte weg. Vlak voor de rust kreeg Feyenoord pas de eerste uitgespeelde kans, na goed werk van Luis Sinisterra. Guus Til kreeg de bal voor het inschieten, maar verdediger Justin Bakker wist de inzet nog net te blokkeren.

Fraaie redding

Wouter Burger dwong doelman Warner Hahn (ex-Feyenoord) met een kopbal tot een fraaie redding. Burger was al vroeg in het veld gekomen voor centrale verdediger Marcos Senesi, die bij een onschuldige terugspeelbal een beenblessure opliep. Burger, van origine een middenvelder, maakte soms een onwennige indruk en ging in de 85e minuut ook aangeslagen naar de kant.

Na de rust moest Hahn snel ingrijpen bij een schot van Til en een kopbal van Alireza Jahanbakhsh. Ook Jens Toornstra was in het Rotterdamse offensief dicht bij de openingstreffer. Met dank aan Hahn kwam de thuisclub dan toch eindelijk op voorsprong. Hij kon een schot van Sinisterra niet goed onder controle krijgen waarna Linssen toesloeg, 1-0. In de 87e minuut schoot de Limburgse aanvaller fraai raak: 2-0. Daarna eindigde een kopbal van de excellerende Linssen nog op de paal.

Meer uit Voetbal

Excelsior wint Rotterdamse derby van Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.

1 uur geleden
Liverpool verliest ook punten in tweede competitieduel met Forest

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).

4 uur geleden
Bayern München begint met overtuigende zege aan Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.

21 uur geleden
Zeefuik belangrijk voor Fortuna in gewonnen uitduel met Groningen

GRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.

21 uur geleden
Feyenoord: opleggen stadionverboden om vuurwerkgeweld kost tijd

ROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.

1 dag geleden
Feyenoord heeft tientallen mensen in beeld na vuurwerkgeweld

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.

1 dag geleden
Van Bronckhorst kijkt uit naar ontmoeting met droomclub Barcelona

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."

1 dag geleden