Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord blijft winnen onder trainer Slot

Feyenoord blijft winnen onder trainer Slot

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord blijft winnen onder leiding van de nieuwe trainer Arne Slot. De Rotterdamse ploeg versloeg in De Kuip het gepromoveerde Go Ahead Eagles met 2-0. Pas na een uur brak Bryan Linssen het taaie verzet van de Deventenaren waarna hij het duel kort voor tijd besliste met zijn tweede treffer. Voor het nog ongeslagen Feyenoord was het de zesde overwinning op rij in alle competities.

Beide ploegen speelden ruim vier jaar geleden in de Eredivisie voor de laatste keer tegen elkaar. Feyenoord won destijds in De Kuip met 8-0. De onervaren Eagles bleken deze keer beter bestand tegen de spanning van de wedstrijd en de druk van het fanatieke thuispubliek.

Feyenoord speelde zeker niet slecht. De thuisploeg hanteerde opnieuw een hoog baltempo en trachtte met verzorgd positiespel de versterkte afweer van de Eagles uiteen te spelen. Go Ahead verdedigde echter geconcentreerd en gegroepeerd en gaf amper ruimte weg. Vlak voor de rust kreeg Feyenoord pas de eerste uitgespeelde kans, na goed werk van Luis Sinisterra. Guus Til kreeg de bal voor het inschieten, maar verdediger Justin Bakker wist de inzet nog net te blokkeren.

Fraaie redding

Wouter Burger dwong doelman Warner Hahn (ex-Feyenoord) met een kopbal tot een fraaie redding. Burger was al vroeg in het veld gekomen voor centrale verdediger Marcos Senesi, die bij een onschuldige terugspeelbal een beenblessure opliep. Burger, van origine een middenvelder, maakte soms een onwennige indruk en ging in de 85e minuut ook aangeslagen naar de kant.

Na de rust moest Hahn snel ingrijpen bij een schot van Til en een kopbal van Alireza Jahanbakhsh. Ook Jens Toornstra was in het Rotterdamse offensief dicht bij de openingstreffer. Met dank aan Hahn kwam de thuisclub dan toch eindelijk op voorsprong. Hij kon een schot van Sinisterra niet goed onder controle krijgen waarna Linssen toesloeg, 1-0. In de 87e minuut schoot de Limburgse aanvaller fraai raak: 2-0. Daarna eindigde een kopbal van de excellerende Linssen nog op de paal.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

1 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

3 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

4 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

5 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

5 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

7 uur geleden